Wpis z mikrobloga

jaki losowy? przecież to obecnie kandydat na posła, a wcześniej koleś zasiadał we władzach partii należącej do Korwina


@Normie_Lurker: smutne, że kuc nie zna działaczy partii, której właśnie broni xD
  • Odpowiedz
@Gilgamesz69: od wykopków konfederatów już się zdążyłem dowiedzieć, że poglądy członków partii się nie liczą, dopóki nie są zapisane w oficjalnym programie. Później w sejmie i senacie głosuje przecież plik pdf. Tak ślepo zapatrzonych i naiwnych wyborców to chyba nawet nie ma pis XD
  • Odpowiedz
poglądy członków partii się nie liczą, dopóki nie są zapisane w oficjalnym programie.


@MIREK_FAJFUS: dotyczy oczywiście wyłącznie członków konfederacji. W przypadku lewactwa każdy pierd julki na twitterze jest oficjalnym poglądem wszystkiego, co na lewo od Korwina.
  • Odpowiedz
@an-drzej też mnie to rozwala. Żadne wywiady posłów i członków Konfy nie są oficjalne, chyba że akurat pasują. Ale beka z lewactwa jest o każdy wpis nawet ludzi niezwiązanych z żadną partia, a jak jakąś posłanka lewicy albo inny Biedroń coś głupiego powie to jest beka nawet z PO mimo że to inna partia.
  • Odpowiedz
@Gilgamesz69: Hmmm Ciekawe dlaczego Seb siedzi rzem z sorkiem w TFU lewackiej UK, a nie we wspaniałej Białorusi gdzie biznes prowadzi sie łatwo #pdk a mieszkania dostaje do samego końca życia
  • Odpowiedz
od wykopków konfederatów już się zdążyłem dowiedzieć, że poglądy członków partii się nie liczą, dopóki nie są zapisane w oficjalnym programie.


@MIREK_FAJFUS: a programu nie ma
( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@Gilgamesz69: zaraz zaraz, czy czasem Biblia jasno nie wskazuje na nadchodzący koniec świata? Do poziomu opisywania go krok po kroku? Czyli wierzymy w koniec swiata tylko jesli jest napisany w magicznej książce ale nie kiedy wskazują na to dane? W sumie bardzo zabawne xd
  • Odpowiedz
od wykopków konfederatów już się zdążyłem dowiedzieć, że poglądy członków partii się nie liczą, dopóki nie są zapisane w oficjalnym programie


@MIREK_FAJFUS: no chyba że chodzi o to jak głosowali. Wtedy liczy się to co mówią, a nie jak głosują.
  • Odpowiedz