Wpis z mikrobloga

Zna się ktoś na lodówkach do zabudowy? Zestawiłem sobie lodówki z #samsung, 177 cm na zawiasach ślizgowych (stolarz odradza nożycowe) i wyszło to co na zdjęciu. Zastanawiam się, czy dopłacać np. do systemu chłodzenia twin cooling (nawiew na zamrażalkę i chłodziarkę jest osobno, dzięki czemu zapachy się nie mieszają), czy może brać najtańszą wersję za 2200 zł, bo dopłaty do "chwyty marketingowe". Co sądzicie?

#lodowka #agd #wyborsprzetu #kuchnia #remont #remontmieszkania #pytanie #pytaniedoeksperta #sprzetkuchenny #kuchnie
becvvv - Zna się ktoś na lodówkach do zabudowy? Zestawiłem sobie lodówki z #samsung, ...

źródło: firefox_94QSVbQCKp

Pobierz
  • 10
No i #!$%@? zapomniałem odpisać ( ͡° ͜ʖ ͡°). Generalnie chodzi o feeling i poczucie solidności. W ślizgowym masz dwie pary zawiasów, drzwi lodówki i zabudowy są pod innym kątem, to szuranie tych plastikowych elementów, sprawia wrażenie półśrodka i rozwiązania tymczasowego. Mam teraz samsunga z nożycowymi i działa to jak należy. Pięć lat i nie widać żadnego zużycia, korzysta się dużo przyjemniej i masz to poczucie solidności. Widzę