Wpis z mikrobloga

#pathofexile basta! potrzebuje waszej pomocy w byciu tankowatszym jako hexblast, byle gówno mnie dotknie i całe hp tracę i reservatuion prawie całe, ttauj link do mojego poba, zmieniłem duzo rzeczy od drzewka po grace do determinacji, miałem 90% suppressa i nadal byle gowno leci i trace hp xd https://pobb.in/Gax8aToNy2yx
  • 6
@Dejwor: Nie moge teraz włączyć POBa, ale masz przynajmniej 50% na chaos? Ja miałem ten problem i się okazało, że to przez to. Do tego spróbuj podciągnąć regena, ładnie znosi wszytskie efekty damage over time
@Syn_Tracza: jezeli tak, to podaj swojego pobba i najwyzej zrobie podobnego do twojego, w byciu twardy chodzi im o to by nie leciala na mnie strzałka a ja tracei 50% reservation xd i chce w miare blisko mobow wszystko rzucac no wiadomo, zeby szybko czyscic mapy i LEVELOWAC :D
@Dejwor: Nie, ja gram kompletnie inna klaską i skillem. Generalnie jeżeli masz resy na 75% i supress to pozostają jeszcze jedynie 2 przyczyny od których giniesz na byle gówno. Wpsomiany chaos i physical damage. Podciagnij je wtedy i tyle.
@Dejwor: Nie gralem tym buildem, ale z tego co sie orientuje ma specyficzny gameplay ten build, zabij nim zostaniesz zabity, to build pod typowy bossing, na mapki tez bedzie ok bo hexblast miny maja auto-aim na moby, ale to nie bedzie tankowaty build. Jakbys chcial tankownego hexblast minera to tylko Trickster.