Wpis z mikrobloga

@precz_z_komunia: Nie ma w tym nic dziwnego czy wyjątkowego, z dupy szukanie sensaci na siłę bo he he chcom go wsadzić za przeklinanie bolska policja
Napiszę ci jak było:
Przyjechał patrol do zakłócania porządku, młody chciał strzelić popisówke i nie przyjął mandatu, sąd dał mu grzywny ze 200zł a wezwania przychodzą pod adres w którym albo go niema bo jest zagranicą albo celowo nie zapłacił bo np niema i sąd zamienił
@Kroledyp: Edit: Jeśli bawi was ten przypadek to zapewne i rozbawi was mój porzypadek, mianowicie wystawiono za mną list gończy za uwaga uwaga rozbicie namiotu 20m od pola namiotowego. Mandatu nie przyjąłem bo policja była strasznie agresywna i uważałem, że 500zł to stanowczo za dużo. Sprawa odbyła się bez mojego udziału wtedy inPost przesyłki sądowe słał w kosmos, po czasie grzywne zamieniono na odsiadkę i w końcu przyjechali zamknąć mnie kryminalistę
@Kroledyp A mi się wydaje, że tutaj bardziej chodzi o przyszły natłok kolejnych listów, widząc cała tablice zasypana listami gończymi za takimi ludźmi jak powyżej, człowiek nie zauważy mordercy czy gwałciciela, ba z natłoku takich listów nie zobaczy nikogo i przestanie na to zwracać uwagę.
@eRqq: Możemy tylko gdybać jak jest, chociaż tak szczerze ta Twoja teoria wydaje mi się mocno szurska i naciągana, bardziej bym tutaj się skłaniał na głupawą reakcję na na akcje ze strony młodego gniewnego, możliwe, że młody im wypisywał na FB, że mogą go cmoknąć a ci w odwecie dali list gończy na FB gdzie normalnie to tego się nie robi
@Kroledyp mówisz o mojej teorii że jest naciągana, a zaraz po tym mówisz że gościu kozaczył na fb i nasza policja z złości wstawiła list? XD