Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich kamrato-entuzjastów w crème de la crème mojego nowego autystycznego hobby - truck spottingu. Dzisiaj upolowałem legendarną narodową ciężarówkę kamracką, autostrada bursztynowa, węzeł kopytkowo. Myślę że warto również przybliżyć kilka faktów na temat ciężarówki, jest to Renault T rocznik strzelam w 2018, patrząc po wnętrzu które już się na patostreamach pojawiało. Jedna z najtańszych wersji do kupienia w naszym kraju, najniższa kabina, szare plastiki. Uwagę zwraca wersja nadwozia, jest to 6x4/2 z podnoszoną tylną osią co by wskazywało że ciężarówka jeździ na Skandynawię (wyobraźcie sobie mordę Szweda widzącego ten pojazd). Na górnej belce szerokie ledy doświetlające, a na nich jakieś tanie chińskie lampeczki, podobnie ten dziwny wzorek na zderzaku. Po prawej stronie na drzwiach jest portret Witosa, niestety nie wiem co jest z drugiej strony. Zwróćcie proszę uwagę na te detale jak pomalowane na biało czerwono nakrętki od kół, logo Renault, czy zdjęcie jabłonowskiego/piłsudskiego (?) za przednią szybą. Ciężarówka zarejestrowana jest w powiecie Jaworskim. Naczepa naszej rodzimej filmy Wielton, niestety wiele z niej zapamiętałem ale to była taka zwykła szara firana, nic specjalnego. Dziękuję za uwagę.
#nptv #jablonowski #olszanski #jaszczur #rodacykamraci #patostreamy #bekaztransa #zycietruckera
Kociewiak - Witam wszystkich kamrato-entuzjastów w crème de la crème mojego nowego au...

źródło: Ciężarówka narodowa

Pobierz
  • 9
  • 0
@FacetTwojejMamy: Raczej łącze to też z kolarstwem i jadę na najbliższy mi wiadukt, siedzę z 1-2 godzinki i cykam fotki, niestety w północnej Polsce ciężko o jakieś perełki bo głównie transport odbywa się do/z portu więc większość to kontenery na polskich tablicach, czasem się zdarzy coś ciekawego ale to może 2, 3 konie na sesje, dzisiaj trafiła się akurat bardzo ładna Estońska cysterna. Co do rejestracji to raczej Watykan i Zakon