Wpis z mikrobloga

Jaki samochód za 15-20k? Fajnie jakby było z gazem. Innych wymagań za bardzo nie mam, mój poprzedni samochód to był Matiz xd

Według mnie mam trzy opcje:
1) 15-20-letnie „premium” jak Audi A3 z jakimś 1.6 MPI lub jeszcze starsze z 1.8T. Minusy to duży przebieg, na pewno kręcone i na 90% bite. Nie wiadomo ile będzie trzeba w to władować. Droższe ubezpieczenie.

2) 10-15-letnie auto klasy B. Punto, Fiesta, 207 itp. Minusy to dość duży wiek + najczęściej tez nie są za ładne.

3) Szukac czegoś jak najnowszego. Np. w tej cenie da się dostać Fabie z 2015-2016 z gazem. Co prawda 1.0 i 75 KM, ale dzięki temu ona spala 6l gazu, wiec się jeździ prawie za darmo. Na plus tutaj to fajny design, bo są dość ładne te nowe skody + można znaleźć fajne wyposażenie, ekran dotykowy itp. Minus to najczęściej są to auto poleasingowe wiec przebieg w stylu 270k to norma. Ale jeśli auto było serwisowane w ASO, to czy to dużo?

Macie jakieś rady? Jakieś inne opcje? To jak wywaliło ceny samochodów to jest jakiś dramat ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#samochody #motoryzacja
  • 24
  • Odpowiedz
@trzaichlac69 w ogóle dlaczego ceny aut nie maleją od dobrych kilku lat? ja wiem że wyszło to rozporządzenie/zakaz sprzedaży aut do 35r. ale kurde, auta z 2003r. dalej potrafią chodzić po 10k+ (⁠°°⁠ ⁠
  • Odpowiedz