Wpis z mikrobloga

@Cziw: i jak zwykle, jedna strona się wybiela xD nie wiadomo komu wierzyć, filmy niby mają, ale udostępnić nie chcą i tak słowo przeciwko słowu, a psy jak były lyse tak są ¯\(ツ)/¯

Pomijając już fakt wątpliwej przeszłości tej baby co niby tam te psy dogląda.
@Aegithalos: O tej Pani co dogląda psiaki to nic nie słyszałem, ale od osób które są w kręgu pomagania zwierzętom bardzo źle się wyrażają na temat (tego akurat) DIOZu. Ogólnie: wałki na "Się pomaga", czyli zbiórka na zabieg dla zwierzaka, który po rozpoczęciu zbiórki zdycha, a zbióreczka jest otwarta do zakończenia.. Hajs się musi zgadzać. Kradzieże zwierząt, czyli właściwie tego typu akcje co powyżej - wejście na prywatną posesję bez żadnych
@Opet: czytałam te profile co się udzielały i mam nieodparte wrażenie że prowadzą je ludzie "pokrzywdzeni".

Jakby nie patrzeć są psy którym pomogli, które były mocno zaniedbane z guzami itd, a wyszly na prostą i zostały adoptowane. Więc coś tam jednak pomagają, nie są tak do końca źli jak wszyscy tam twierdzą.

A wały na kasie są w każdej fundacji. W tej może największe bo mają największe zasięgi.

@Cziw post o