Wpis z mikrobloga

Szpik oddany, teraz tylko pozostaje czekać na informacje o tym, że biorca już wyzdrowiał (ʘʘ) No i przy najbliższej możliwej okazji wkurzać stare baby w kolejce do lekarza ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Kto jeszcze nie jest zarejestrowany, wchodzi szybciorem na www.dkms.pl i zamawia pakiet do rejestracji!
Może i ktoś z Was będzie mógł uratować komuś życie ( ) #dkms #zostandawca #dawcaszpiku #szpital #zdrowie
Zabojcza_Rozowa - Szpik oddany, teraz tylko pozostaje czekać na informacje o tym, że ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 55
@Zabojcza_Rozowa: Gratki. Dalej tak jest ze jak znajda dawce to wszystko oganiaja? W sensie przejazd itp? Czy sama musialas poogarniac?

Mam ZHDK (tez moge wkurzac stare baby :P) i walnalem focha jak "pani lekarka" Dala mi bana na oddanie krwi bo za wysokie cisnienie.
Sprawdzila w komputrze i sie okazalo ze to moje normalne cisnienie i oddawalem juz przy takim nie raz i nie dwa. No ale mloda siksa wiedziala lepiej.
jeśli nie - jestem „podłączona” fo biorcy przez dwa lata i gdy zajdzie potrzeba oddam szpik ponownie ( )


@Zabojcza_Rozowa: Jasne. Ale dalej niestety ale moze byc "zonk". Mozesz oddac i 5 razy ale nie masz wplywu czy sie uda = biorca przezyje. I to nie Twoja wina. Ani wina lekarzy itp. Ciesz sie tym ze zrobillas wszystko - bo zrobilas wiecej niz wiekszosc. Wynik jest
@gorzki99 jestem dobrej myśli! Ja oczywiście pozostanę w bazie i dla innych. Cieszę się, ze taki odpad jak ja się do czegoś komuś przydał ;3 i już przynajmniej 5 osób z grona znajomych zapisało się do dkms a mojego niebieskiego namówiłam dosłownie jakiś miesiąc przed telefonem o tym, że znaleźli mi chorego bliźniaka :3
Cieszę się, ze taki odpad jak ja się do czegoś komuś przydał ;3


@Zabojcza_Rozowa: Ej ej. Bez takich mi tu. Samo podjecie decyzji o zapisaniu, potem zgoda (bo jak mnniemam pomimo ze sie zapisalas to i tak moglas odmowic?) a Ty mi tu z "opadem" wyskakujesz? Masz zjebe i przyjmij ja z godnoscia :P

A teraz tak na przekor i specjalnie - wlasnie uratowalas zycie przyszlemu brejvikowi :) (nabijam sie :PP)
@Zabojcza_Rozowa: strasznie mam zawsze ambiwalentne odczucia przy takich wpisach, bo z jednej strony szanuję za dobroć i empatię dawcy, a z drugiej nienawidzę dkms za udawanie jakiegoś dobrego ducha. Oni prowadzą zwykłą działalność gospodarczą (można obejrzeć sprawozdania finansowe), zarabiają na tym grube miliony - bo oni te pobrane tkanki po prostu sprzedają, a dawca, jako ich podwykonawca nie dostaje choćby marnego 1000 zł wynagrodzeni za ten cały cholerny dyskomfort. Pozdrawiam
@slimax może i tak jest ale bez ich działań wiele osób nie miało by szansy na życie. A ja jako zwykły szarak nie miałabym szansy by pomóc w taki sposób. Wiesz, to trochę jak pretensje do Owsiaka, że zarabia WOŚP. Sama się zastanawiam czy cześć tego szpiku nie poszła na czarny rynek :D ale jeśli nawet to co z tego? I tak nie mam na to wpływu, a może kiedyś jakiś szef
dziękuje za dobre słowa!


@Zabojcza_Rozowa: nie masz za co dziekowac - one Ci sie po prostu nalezaly :PP

mając darmowe mpk do końca życia


Tez motywacja. Tylko ze nie wszedzie dziala :P Nie jest wazna motywacja - ja zaczalem oddawac krew w wojsku - 2 dni urlopu byly. To byla moja motywacja. Ale motywacja jest niewazna - wazne jest to co sie dzieje potem z tym co sie oddalo.