Wpis z mikrobloga

@Chris_Karczynski: to jakie jest stanowisko partii konfederacja w tej sprawie, skoro Bosak i Mentzen mają kompletnie odwrotne podejście do sprawy? skąd mam wiedzieć czyje będzie na wierzchu w ostatecznym rozrachunku? Rozumiem, że nie powinienem pytać o takie bzdury, pojechać na „Mentzen&Bosak show” i pośmiać się z cringowych żartów o tym, że dziambor je pizze z ananasem XD
  • Odpowiedz
@gardzenarodowcami: Strzał w stopę bo jednak większość ich wyborców nie chce sprowadzania kolorowych. Mam nadzieję że jednak Bosak i Braun pod tym względem zdominują linię partię, spychając libertańsko-globalistyczne wymysły niektórych z NN.
  • Odpowiedz
@malinq: Od kiedy są w jednej partii która jednak chce rządzić w jednym kraju, a przez to nie da się wprowadzić w życie przeczących sobie ustaw.

Załóżmy że jestem pro-bosak i nie chce imigrantów w ogóle. Mam głosować na konfe? Załóżmy, że jestem pro-mencwel i chce ciężko pracujących imigrantów uczących się polskiego. Mam zagłosować na konfe?

Będą losować patyczki, kto wyciągnie najdłuższy tego postulat zostanie wprowadzony?
  • Odpowiedz
Będą losować patyczki, kto wyciągnie najdłuższy tego postulat zostanie wprowadzony?


@JustTheDude: no to się nazywa głosowaniem w sejmie i na tym polega demokracja.

Od kiedy są w jednej
  • Odpowiedz
@malinq:

no to się nazywa głosowaniem w sejmie i na tym polega demokracja.


Na tym polega demokracja że w koalicje wchodzą ludzie o sprzecznych poglądach? Szczególnie demokracja w Polsce, gdzie jakby mieli samodzielną większość to jak ja jako obywatel, który na nich zagłosował mogę widzieć jak oni będą mnie
  • Odpowiedz