Wpis z mikrobloga

@Chris_Karczynski: to jakie jest stanowisko partii konfederacja w tej sprawie, skoro Bosak i Mentzen mają kompletnie odwrotne podejście do sprawy? skąd mam wiedzieć czyje będzie na wierzchu w ostatecznym rozrachunku? Rozumiem, że nie powinienem pytać o takie bzdury, pojechać na „Mentzen&Bosak show” i pośmiać się z cringowych żartów o tym, że dziambor je pizze z ananasem XD
@malinq: Od kiedy są w jednej partii która jednak chce rządzić w jednym kraju, a przez to nie da się wprowadzić w życie przeczących sobie ustaw.

Załóżmy że jestem pro-bosak i nie chce imigrantów w ogóle. Mam głosować na konfe? Załóżmy, że jestem pro-mencwel i chce ciężko pracujących imigrantów uczących się polskiego. Mam zagłosować na konfe?

Będą losować patyczki, kto wyciągnie najdłuższy tego postulat zostanie wprowadzony?
Będą losować patyczki, kto wyciągnie najdłuższy tego postulat zostanie wprowadzony?


@JustTheDude: no to się nazywa głosowaniem w sejmie i na tym polega demokracja.

Od kiedy są w jednej partii


@JustTheDude: oczywiście w innych partiach nikt się nigdy nie wyłamuje z tego jak głosują pozostali członkowie?

W piździe mam tych rusofilów, ale te ataki na nich są co raz słabsze. A jest tyle argumentów, żeby w nich #!$%@?ć, że to w
@malinq:

no to się nazywa głosowaniem w sejmie i na tym polega demokracja.


Na tym polega demokracja że w koalicje wchodzą ludzie o sprzecznych poglądach? Szczególnie demokracja w Polsce, gdzie jakby mieli samodzielną większość to jak ja jako obywatel, który na nich zagłosował mogę widzieć jak oni będą mnie reprezentować?

No chyba właśnie na tym polega demokracja, że jest sobie kandydat, albo partia która ma jakieś poglądy itp i ja wybieram