Wpis z mikrobloga

Fakty są takie że naczelny cesarz blackpillu na wykopie - @Pozytywny_gosc porzucił blackpill dla bluepillu xD

Widzicie jakie to są zwykłe chorągiewy na wietrze, które zmienają zdanie w zależności od ich powodzenia czy sukcesu z kobietami. A gość swoimi elaboratami o tym jak to zaliczył, pokazuje że blackpill to tylko chory stan umysłu. Dlatego zawsze mówiłem że blackpill = bluepill 2.0.

W jakiej rzeczywistości ja żyję, że typek czeka do 30-roku życia by zamoczyć, a kiedy już rzekomo mu się to udaje to chwali się tym przed całym wykopem, jakby mu się pierworodny syn urodził xD Normalny facet a tym bardziej taki który stosuje redpilla, ma już inicjację dawno za sobą w wieku nastoletnim i pierwszego razu często nie pamięta, bo dla niego to zwykła czynność życiowa, a @Pozytywny_gosc jest tak zdesperowany i pewnie z siebie dumny że musiał odtrąbić sukces xD

Niestety niektórym facetom, którym laska się nadstawi to oczy zachodzą p**dą i przestają myśleć racjonalnie. Tylko czekać aż powie kiedy ślub i dziecko (bo już coś o tym wspominał). Jeszcze większą bękę będę mieć jak się okaże że ona go zostawi, to wtedy on bardzo szybko wróci do blackpilla. No ale niestety jak ktoś ma mentalność przegrywa to nim pozostanie. On może być w związku, mieć nawet żonę i dziecko ale jak będzie nadal desperatem to nim pozostanie zawsze co później będzie rzutowało na jego fatalnym związku.

Pytanie do blackpillowców, jak się czujecie że wasz największy przywódca i jeden z was, okazał się fałszywym zdrajcą? To jest taki śliski typ kolegi, który jak znajdzie sobie laskę, to już dla niego nie istniejecie, a wy mu jesteście potrzebni tylko jako kompani od kieliszka. Wnioski zostawiam wam do wyciągniecia.

#przegryw #redpill #blackpill
OskarSTS - Fakty są takie że naczelny cesarz blackpillu na wykopie - @Pozytywnygosc p...

źródło: judasz

Pobierz
  • 21
Widzicie jakie to są zwykłe chorągiewy na wietrze


@Oskar_STS: Nie sądziłem że do tego dojdzie ale zgadzam się pierwszy raz z pendzlejem.
Dobre było jak pierdział że poniżej 8/10 julki z siłowni nie zejdzie bo niżej to on się brzydzi xD

Pytanie do blackpillowców, jak się czujecie że wasz największy przywódca i jeden z was, okazał się fałszywym zdrajcą?

Nijak bo nikt go tutaj nie traktował jak przywódcy, może dla osób
@Oskar_STS: ja od zawsze mam bekę z tych waszych pillów. Prawda jest taka że laska ma dwie fazy, pierwsza to poszukiwanie jak najlepszych genów kiedy jest młodsza i bardziej płodna i jak jest starsza faza stabilizacji i bezpieczeństwa(zasoby). W sumie to wyczerpałem całe wasze #!$%@? okołopigułkowe. Redpill to gówno i blackpill to gówno. Tak, jest to prawdą że jak wygrałeś na loterii genetycznej to ruchasz na potęgę i praktycznie nic nie
@Oskar_STS: Redpill nie ma racji z tym że liczy się jakaś gra, trzymanie i z tym że wygląd ma marginalne znaczenie. Blackpill się myli z tym że najważniejszy jest wygląd i jak nie masz mordy 0skarka albo Chada to nie masz szans zbudować zdrowej relacji z kobietą i ta laska nigdy nie będzie czuła do Ciebie pożądania.
Fakty są takie że naczelny cesarz blackpillu na wykopie - @Pozytywny_gosc porzucił blackpill dla bluepillu xD


@Oskar_STS: 90% zakumało że to jest bait, ciebie to przerasta. Na tym polega polityka i media - mają być kontrowersje, zarzutki, chwytliwe tezy. Oczywiście cała reszta to prawda, ale powrót do bluepilla i cała otoczka to wyraźne nawiązanie do @BlackpillRAW sprzed kilku lat, nawet dzieci z podstawówki zakumały, może wróć się do podstawówki oski?

W
Pytanie do blackpillowców, jak się czujecie że wasz największy przywódca i jeden z was, okazał się fałszywym zdrajcą? To jest taki śliski typ kolegi, który jak znajdzie sobie laskę, to już dla niego nie istniejecie, a wy mu jesteście potrzebni tylko jako kompani od kieliszka. Wnioski zostawiam wam do wyciągniecia.


@Oskar_STS: a ja tu mam jakichś kolegów, przyjaciół, czy partnerów biznesowych? Miałem więcej wolnego czasu to sobie wykorzystałem go jak chciałem
90% zakumało że to jest bait, ciebie to przerasta. Na tym polega polityka i media - mają być kontrowersje, zarzutki, chwytliwe tezy. Oczywiście cała reszta to prawda, ale powrót do bluepilla i cała otoczka to wyraźne nawiązanie do @BlackpillRAW sprzed kilku lat, nawet dzieci z podstawówki zakumały, może wróć się do podstawówki oski?


@Pozytywny_gosc: To co wczoraj mówiłeś że zaliczyłeś, a dzisiaj już mówisz że to była prowokacja? Weź się zdecyduj
a tu zdjęcie jak wielki guru redpillu ponosi sromotną klęske na polu matrymonialnym. Stąd cały ten wpis. Bo zazdrości, że można wyrwać kobietę bez pajacowania, trzymania ramy, narzucania się w sposób alfa-redpillowy i innych pierdół.


@Pozytywny_gosc: Ojejku, ale straszne, widzisz tak w życiu bywa że z jakąś laską mi nie wyszedł związek, bo mieliśmy trochę inne cele. Ile tam jesteś ze swoim pokemonem? Miesiąc? To mało wiesz o związku że czasem
Ojejku, ale straszne, widzisz tak w życiu bywa że z jakąś laską mi nie wyszedł związek, bo mieliśmy trochę inne cele. Ile tam jesteś ze swoim pokemonem? Miesiąc? To mało wiesz o związku że czasem ludzie się rozchodzą, czasem są inne priorytety, tak w życiu bywa - ale już tego nie przeżywam, przepracowałem to co się stało i żyję dalej.


@Oskar_STS: dlatego przestań #!$%@?ć oski hipokryto, bo sam jesteś wielkim znawcą,
@Pozytywny_gosc po pierwsze to przestań kłamać na mój temat i mówić o jakims „orbitowaniu”. Napisałem post jak wygladała mój związek, którego Ty na dłuższa metę nie zaznales a Ty mimo tego cały czas powtarzasz swój bełkot. Jak chcesz na ten temat rozmawiać, to naucz sie czytać ze zrozumieniem. Bo na razie to próbujesz jedynie wmawiać mi ze białe jest czarne a czarne jest białe.

To Ty jesteś hipokryta, bo miesiącami karmiłeś wykopków
@Pozytywny_gosc teraz czytam całość bo za pierwszym razem nie zauważyłem. Nie ma to jak zedytowac treść mojego posta i przerobić go na swoją modłę. Jakim trzeba być zaklamańcem, stosując taką manipulacje? Zatrudnij się w TVPIS, tam potrzebują takich pożytecznych idiotów.

Umiesz sobie jeszcze spojrzeć w lustro? Bo mogliśmy dyskutować ostro, mogłem Cię cytować, a Ty jawnie zrobiłeś coś co przekracza jakiegokolwiek granice dyskusji w internecie.

A zaintersowanych odsyłam do oryginalnej treści posta: