Wpis z mikrobloga

"Nie, nie, nie wkładaj słów Helmuta Marko w moje usta! Nigdy tego nie powiedziałem, ani nie zrobiłem. Mówię tylko, że jeśli chcesz dążyć do mistrzostwa kierowców, w pewnym momencie sezonu musisz dokonać wyboru i faworyzować tych, którzy są wyżej w klasyfikacji. Dziś jednak nie jesteśmy w takich warunkach.

"Twoje pytanie zakłada, że Charles jest numerem jeden, ale tak nie jest. Zacząłem tę pracę 25 lat temu myśląc, że dwóch kierowców powinno otrzymywać takie samo wsparcie i nie mam zamiaru tego zmieniać. Wszystkie zespoły działają w ten sposób, z wyjątkiem Red Bulla z Verstappenem i Perezem".


https://www.crash.net/f1/news/1033756/1/all-teams-give-two-drivers-same-support-exception-red-bull
#f1
JednaRenkaJedenKaleka - > "Nie, nie, nie wkładaj słów Helmuta Marko w moje usta! Nigd...

źródło: image

Pobierz
  • 7
@zona_komornika: szczytem traktowania wszytkich równo chyba był czas Dominicaliego i Alonso is faster than you. Albo jak dali nowa skrzynie biegów Massie by dostał karę i startował za zbrodniarzem po nieudanych kwalifikacjach.

Ale tak #!$%@?ąc od tego moim zdaniem ma rację i tak to powinno wyglądać. Dajemy równe szanse a potem stawiamy na szybszego kierowcę i maksymalizujemy rezultaty.
Albo jak dali nowa skrzynie biegów Massie by dostał karę i startował za zbrodniarzem po nieudanych kwalifikacjach.


@Raa_V: Tego to wiem to "zbrodniarz" akurat wtedy walczył o mistrzostwo i ten ruch pomógł mu startować po lepszej stronie toru co wykorzystał i zminimalizował straty punktowe do szybszego Vettela.