Wpis z mikrobloga

Ale wy wszyscy jesteście śmieszni i mieliście tyle czasu, żeby rozgryźć coś oczywistego.
Wiecie czemu taka panika nastała w obozie Wąsatego i Katarzyny? Bo było bardzo blisko ujawnienia się lub opcji, że któraś ze stron nie utrzyma presji i się roz***doli na resztę tego układu. Otóż w 2019 roku, gdy Lambadziara siedziała co noc na lajtach u Kozy pisała ze mną wielokrotnie i sama opowiadała, że pochodzi ze Śląska i ma od urodzenia niemieckie obywatelstwo. Wiecie kto przypadkiem ma również niemieckie obywatelstwo? Tak zwany Centaur. Według mnie Centaur i Lambadziara to krewni. Podejrzewam, że są rodzeństwem. Lambadziara ma nazwisko po innym ojcu. Są nawet przecież podobni z twarzy, jak się przypatrzycie. Po latach, gdy już nie śledziłem żadnej postaci okołouniwersum (Kozy, Barneja, WSW i innych) to gdy wróciłem do oglądania uniwersum Szkolnej też się bardzo zdziwiłem, że Lambada dalej mimo wszystko tak trwa przy postaciach i tak namiętnie pragnie się przykolegować, jak nie do Kozy to potem do Barneja, a w końcu, jak nie wyszło to poszła do WSW. I tak się (jak my wszyscy) zastanawiałem "Po jaką cholerę ona tam potrzebna?". Teraz wszystko się układa w jedną całość. Chodziło o to, że to tak naprawdę Centaur pisze często z jej konta na lajtach. Ona jest tylko, gdy trzeba się pokazać, pogadać z kimś przez telefon i spotykać z WSW lub Barnejem. Często w ogóle z jej konta lecą jakieś opowieści dziwnej treści.. tak jakby to nie ona, a Centaur pisał. Nawet składnia i to jego pitolenie o niczym się zgadza w jej wpisach i komentarzach. Dokładnie ta sama składnia, wyrażenia, itp. jak przy listach do redakcji SDR o Kononowiczu od "opiekuna". Ewentualnie jest to ona, ale to tym bardziej potwierdzało by fakt, że Centaur i ona to rodzeństwo. Teraz też wszystko mi pasuje do tej teorii to co się dzisiaj zdarzyło, czyli próba zbanowania Olgierdano z konta Idź w Pissdu. Za każdym razem, jak Centaur coś knuje rękoma innych kont to Lambada nawet nie wie, jak to wytłumaczyć. Powód jest taki, że ona rzeczywiście nie ma pojęcia co się jeszcze stało, ale ma za zadanie wymyślać najprostrze tłumaczenia i załagodzić sytuacje u widzów WSW na czacie. Bo gdyby nie była by kobietą to oczywiście każdy by zauważył, że to Centaur do nich na czacie pisze z nowego konta. WSW najpewniej to wie od samego początku kto jest kim w tym układzie i dlatego daje na swoim kanale taką władzę profilowi Lambadziary. Wszystko się układa w jedną całość.
Teraz przechodzimy do tematu, dlaczego to w ogóle robi ta laska. Otóź z tego co pamiętam ona w życiu na tych studiach przez cały ten czas nie pracowała w tej Irlandii.. a doktoraty i inne mieszkania same się nie utrzymają/nie zrobią. Po prostu dostawała za to pieniądze na utrzymanie od braciszka do Irlandii. Koza sam się dziwił, że ona nie potrzebuje pracować, a nie ma niby żadnej rodziny, męża itd.

#kononowicz #patostreamy
  • 8
@Mein_Kraft: @Midnight_Animal: Na którymś ze starych lajtów swoich się tym chwalił. Gdy sam był w Niemczech po pijaku i nagrywał jakieś Niemki na ulicy. Wtedy pamiętam, że to powiedział, bo odpowiadał komuś na czacie, że niby go policja ściągnie i mu da bana na Niemcy. On wtedy, że nie moga mu tak zrobić, bo ma niemiecki paszport od urodzenia. Z resztą... Na Śląsku to typowe.