Wpis z mikrobloga

Studenci medycyny mają zajęcia z anatomii i pierwszy raz mają być świadkami sekcji zwłok. Stoją wokół łóżka z ciałem. Prowadzący zajęcia nagłym ruchem ściąga prześcieradło i oczom wszystkich ukazuje się topielec w drugim tygodniu rozkładu. Dłonie studenciaków wędrują w kierunku ust, a profesor ze stoickim spokojem zaczyna wykład:
- Podczas tych zajęć dowiecie się jakie są dwie najważniejsze rzeczy #!$%@?ące lekarza. Po pierwsze: brak jakiegokolwiek obrzydzenia.

Po tych słowach lekarz wpycha palec w dupę topielca, po czym go wyjmuje i, ku obrzydzeniu studentów, oblizuje.
- Teraz - mówi - wszyscy, którym zależy na zaliczeniu mają to powtórzyć!

Studenci medycyny to sami twardziele. Podchodzą i robią co im profesor kazał: palec w dupę, palec w buzię. Co drugi nie daje rady i po wszystkim wymiotuje.

Gdy wszyscy skończyli profesor mówi:
- I tak dochodzimy, do drugiej istotnej cechy dobrego lekarza: umiejętności obserwacji. Ja wsadziłem środkowy palec, a oblizałem wskazujący.
#dowcip #pasjonaciubogiegozartu
  • 12
  • Odpowiedz
@extraordinary_seaman: Studenci medycyny mają zajęcia z anatomii i pierwszy raz mają być świadkami sekcji zwłok. Stoją wokół łóżka z ciałem. Prowadzący zajęcia nagłym ruchem ściąga prześcieradło i oczom wszystkich ukazuje się kbieta wielokrotnie zgławacona przed śmiercią. Dłonie studenciaków wędrują w kierunku ust, a profesor ze stoickim spokojem zaczyna wykład:
- Podczas tych zajęć dowiecie się jakie są dwie najważniejsze rzeczy #!$%@?ące lekarza. Po pierwsze: brak jakiegokolwiek obrzydzenia.

Po tych słowach lekarz
  • Odpowiedz
@Flapjadzek: no nie wiem, cipka to jednak cipka, sam sie troche oblizalem nawet. Dla mnie jednak gówno gorsze. W sensie lepsze. W sensie gorsze w smaku a lepsze dla zobrazowania syfozy w kawale. Moglby w zasadzie wsadzic dwa w cipke, jeden w dupe - ten malutki, ale z najdluzszym paznokciem, a oblizać kciuka. Malo spostrzegawczy studenci od razu wypad z baru ^^
  • Odpowiedz
@erebeuzet na zajęciach anatomii ogląda się preparaty i ciała do tego przeznaczone. Topielca można zobaczyć dopiero na zajęciach z medycyny sądowej na ostatnich latach studiów. A sama historia chuuujowa.
  • Odpowiedz