Wpis z mikrobloga

Oglądałem trochę Tiktoka i znalazłem tam mojego rówieśnika, doktora Ekonomii Sławka Mentzena. Chłop dobrze gada. Co mówi ma sens, nawet lepiej niż kiedyś bliski mi Korwin, bo w przeciwieństwie do niego, nie chce robić rewolucji systemu ale jego ewolucję w stronę wolnego rynku. Poszedłem więc na piwo z nim licząc na spotkanie ogarniętych spoko ziomków jak on. Niestety na miejscu, ludzie z tłumu przekonywali mnie do burzenia słupów 5g. Śmiano się z kobiet, które muszą donosić letalne płody do końca, śmiejąc się, że to jakiś odsetek tylko (osobiście znam dwie pary, które z tego powodu zdecydowały się na teraz zabroniona opcje). Bycie tam gejem również nie wydawało się być mile widziane. Do tego wyśmiali Covid, w czasie, którego pierwszej fali zmarły dwie bliskie mi osoby. Nie wiem czemu ogromne pokłady nienawiści do Ukraińców i chwalenie Putina. A co do ekonomii, to Sławek rzucał w nas pieniędzmi. Niestety wyszedłem, wstyd mi było. Jest to tak samo żenująca opcja, jak skrajna lewica, tylko, że w drugą stronę. #konfederacja #truestory #mentzen #braun #korwin #pochowacpodprogiem #polityka #bekazlewactwa #bekazprawakow
  • 3
Jest to tak samo żenująca opcja,


@theOstry: "Cieszcie sie, bo wrocil ten ktory zabldzil"

Ogladalem se memcena zanim to bylo modne. Wiedze ma, wie jak obejsc system. na swojej robocie sie zna (a przynajmniej robil takie wrazenie)
Ale odkad zaczal sie zajmowac polityka to przestalem tracic czas.

Szkoda ze tak duzo ludzi lapie sie na tych populisto. Fajnie ze co inteligentniejsi w pore sie pokapuja o co w tym chodzi.