Wpis z mikrobloga

#tureckiepromocje #ps5 #baldursgate3 #psstore #ps4
Mirki, Baldurs Gate 3 zmusił mnie żeby udać się na turecki bazar, ale mam kluczowe pytanie.
Już teraz współdziele konto z kumplem (PS Plus, Gry) ale wszystko w zakresie naszego regionu, bez dziwactw.

Czy jak założę jeszcze nowe konto na Turcje i tam kupię grę, to czy będę musiał zmieniac ustawienia konsoli i które konto jest główne, czy po prostu przeloguje się na mój profil i będę mógł grać w kupione gry z tureckiego konta?

PS: Cinkciarz dalej nie działa? Widzę na ten temat dyskusje, ale nie ma jasnej odpowiedzi bo niektórzy twierdzą że udało im się podpiąć kartę. Ktoś to weryfikował?
  • 7
@gawix Tylko się logujesz na tureckie, kupujesz grę, pobierasz i grasz na swoim koncie. Mi karta przeszla cinkciarza ale to było 3-4 dni temu. Sprawdź sam, załóż kartę i podepnij. Jak się uda to ja dopiero doładuj
@gawix
relog i grasz, nie będzie utrudnień.
jeśli nie odpiąłes karty to cinkciarz działa. Jeśli odpiąłes to kaplica, choć są ponoć jakieś metody ale to już rzeźba.
@gawix Aaaa i konto tureckie ustawiasz jako główne u siebie na konsole, ale nie ma limitu ilości kont głównych na jednej konsoli. Oczywiście z konta tureckiego do gry na własnym koncie może korzystać tylko jedna osoba.
  • 1
@Poucz nigdy nie miałem żadnego podpiętej. Spróbuje Cinkciarzem, może puści. Na pewno mnie łeb nie puszcza żeby kupić cyfrowa wersje gry za 359zł, myślałem że będzie pudełko no ale się rozczarowałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 0
@raptowny konto założyłem, ale trzeba pobawić się z proxy konsoli - na Pepper jest jakaś instrukcja.
Jeżeli chodzi o platnosc to albo męki z Cinkciarzem do upadłego albo ogarnięcie tureckiej karty wirtualnej która działa na 100%
W obu przypadkach całość na pepperze jest.