Wpis z mikrobloga

#tinder Idę sobie dzis zrobić wolumetrie kwasikiem i lipolize mam dobrego lekarza,bo chodziłem do niego wcześniej tylko co pół roku trzeba to niestety powtarzać a koszty nie są małe…
  • 15
  • Odpowiedz
@Boss477: mi mówiła, że co 1,5 roku. Jaki koszt? Kości policzkowe i żuchwa + broda czy jak? No i z góry mówie, że to chrobotanie które będziesz słyszał, to szuranie igły po kości xD
  • Odpowiedz
  • 0
@davidero69: Ja płace za 1 ml kwasu 750 zł w moim przypadku fajnie to siadło i mam bardziej kwadratowa mordę byłem 2 miesiące temu,ale teraz mi wpadło trochę gotówki to chce cos w siebie zainwestować.
  • Odpowiedz
@Konszachty: taki typ jak Tyburski ma pewnie w telefonie kilkanaście telefonów na instant ruchanie, ewentualnie może na Instagramie napisać do pierwszej lepszej Julki.

Nawet sobie nie wyobrażasz jak taka szczęka (w połączeniu z 190 cm) działa na kobiety
  • Odpowiedz
@davidero69 No kumam kumam… a nie brechasz się nigdy z lasek co tam gdzieś majstrowały u siebie? Nie ważne czy cycki czy usta - ja tam zawsze cisne z tego. Roznica jest taka ze jedne maja do tego dystans a drugie strzelają focha i wtedy wiem ze się nie dogadamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz