Wpis z mikrobloga

  • 1020
@pogromca_indianin: mogą przegrać wybory i cały kryzys dramat itp spadnie na opozycję. Doprowadzi to do zamieszek społecznych wcześniejszych wyborów i całkowitej przegranej opozycji. Pis jako bohaterowie będą mieli 80% poparcia i wprowadzą dyktaturę.
Metoda jest prosta. Stworzyli konia trojańskiego. Właśnie go wporwadzili na salony. Wiedzą że mają małe szanse na wygraną w wyborach aby mieć większość więc pozwolą opozycji na zabawę. W ssp mają tylu swoich że opozycja nie zdąży
  • Odpowiedz
  • 14
@Badyl69 opozycja jedyne co potrafi to licytować się z pis. Więc taką KO to można sobie w dupe wsadzić. Nikt o zdrowym umyśle na nich nie zagłosuje
  • Odpowiedz
@Quardoz: w każdym a nie w najważniejszym. Skoro używali/używają pegazusa czy jak mu tam to co im szkodziło założyć podsłuch w każdym gabinecie, pokoju, korytarzu. Zobacz ile mieli czasu, ile było remontów. Ile nowych hoteli/gabinetów. Jacy ludzie są w służbach. Myślisz że zakompleksiony kamiński tak łatwo odda władzę? Oni zniszczą każdego. Kwestia czasu.
  • Odpowiedz
@Badyl69: Coś w tym jest, od jakiegoś czasu widać jak powoli szykują się na mniejszą władzę. Ustawy kreują tak by mieć nadal trochę władzy po przegranej, choćby ostatnia decyzja z prokuraturą.
  • Odpowiedz
Pis jako bohaterowie będą mieli 80% poparcia i wprowadzą dyktaturę


@Badyl69: Ten scenariusz nie jest możliwy w opcji z samodzielnym rządzeniem, chociażby dlatego że w odpowiedzi banksterka nam ustawi rating kraju na najniższy możliwy, koszt obsługi długu poleci w kosmos i zwiną się inwestycje zagraniczne, zobacz jak to na Węgrzech wygląda: https://pl.tradingeconomics.com/hungary/rating Jedyne co nas wtedy uratuje to hajs z Rosji a oni gospodarczo ledwo zipią.
  • Odpowiedz
@Badyl69: twoja teoria zakłada że Polacy potrafią ruszyć dupę by walczyc o swoje. Jak za Balcerowicza mieli #!$%@? to tym bardziej teraz będą mieli i nic takiego nie ma szans się wydarzyć
  • Odpowiedz
Kredyty 2% z dopłatą państwa


@pogromca_indianin: ja się łapię, to wziąłem (akurat miałem rezerwację po spoko cenie), co nie zmienia faktu, że mojego głosu nie mają - traktuję to jako zadośćuczynienie od codziennego złodziejstwa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@pogromca_indianin nie zapomnij o dolarze za 5zl i upadku złotówki ???? bo przecież do tego miał doprowadzić brak podwyżek stóp Glapińskiego

a co do samej inflacji to mimo wad ma też zalety, podwyżki pensji jakich beż inflacji byś nie dostał a co za tym idzie zbliżanie minimalnej i średniej do min/śr unijnej. Złotówka do Euro jest wmiare stabilna od wielu lat (4,3-4.6)
  • Odpowiedz