Wpis z mikrobloga

@C00mpel ostatnio jadłem 3cmc/4cmc a przynajmniej tak pisał i za pierwszym razem po dłuższej przerwie fajnie porobiło a później dorzutki nic zupełnie nie dawały i się zmarnowało 10g w 3 dni bo nie da rady sobie odłożyć na później przynajmniej ja nie umiem xd
@C00mpel: w ogole widzialem ostatnio fajna reklame kryszalu... taki opis: "prawdziwy mefedron taki jak z 2010r. , smierdzi kiszonym ogorkiem i szczynami" xD raz w zyciu 3mmc mialem ktore wlasnie tak smierdzialo i to bylo zupelnie ZUPELNIE co innego niz to co teraz dają

po paru minutach jak nie JE*BNIE swiatlo w oczach, nieogar, euforia taka ze o matko i szczekoscik potezny
teraz to to cos tam posmyra lekko i tyle
  • 1
@baton967: ja kiedyś miałem 4mmc w igłach, bezwonny, praktycznie taki jak z opowieści na hypku, to łoooo człowieku, tak jak normalnie pierwsza #!$%@? leci 200 mg to mnie tak pozamiatało, że dorzucałem po 20-30 mg xDDDD
@baton967 Czasem już fizycznie nie da rady w nos więcej :P Ogólnie wszystkie ketony można ładować i tak i tak, sniff=natychmiastowy wjazd i jak dla mnie bardziej intensywne doznania ale oral jest spoko jak np idziesz na 2h koncert i nie chcesz żeby w połowie zjazd zaczął wjeżdżać a nie ma jak dojeść. No i bardziej dyskretnie bo nie pociagasz nosem jak #!$%@? i nie smarkasz. Ale chyba większość zarzuca jak już