Wpis z mikrobloga

@WhiteRower: Z ciekawości co jest takiego p2w obecnie w tibii? Boost na exp? Czy co?. Przecież tego boosta to uzywaja tylko high lvle którzy kupują go za zakupione wcześniej tcki w samej grze. Wydaje mi się, że p2w jest tylko na nowych serwerach gdzie gracze kupują poty i runy na start, bo potem tego już się nie opłaca kupować w store xd No chyba, że mowa o kupnie TC i potem
@Ryza dużo więcej ludzi pali boosty, sporo osób traktuje Tibię jako hobby i miesięcznie wydają hajs na tcki.
Wymieniony hajs można przepalać w exercise weapons.
Możesz kupować kartki (i trzeci slot) na preye.
Wiadomo, rąk nikt Ci nie kupi, ale ogólnie jest na co wydawać w tej gierce siano i czerpać z tego korzyści.
@WhiteRower: jasne, że można wydawac ale czy te korzyści są aż takim p2w skoro wszystko można zdobyć bez wydawania rl hajsu. Na high/top lvl już raczej mało kto wydaje rl hajs na gre, a wręcz przeciwnie. W innym wypadku nie byłoby takiego obiegu w postaci TC sprzedawanych na markecie. Według mnie nie powinno się to nazywać p2w, a jak już to całe p2w nie jest aż tak duże jak się wydaje.
@Dragon_Lord_2137: Ja tam zaczalem gre na rl tibii i ogarnalem juz czesc mechanik. Nie ma takiej tragedii, raczej wszystko proste jest.

Mozesz gotowego chara kupic na bazarku ze skillami 100+ za 50-60 tc.

Co do p2w to tibia zawsze taka byla (pacc). W sklepie jest troche itemow co daja przewage, ale kto to kupuje? Tylko osoby na nowym serwie. Ja tam osobiscie zakupilem pare tc i sprzedalem na markecie. Za kaske