Wpis z mikrobloga

#przegryw Panowie mój problem polega na tym,ze ba Tinderze piszą do mnie same wykształcone kobiety a ja pracuje na cieciownii jak wiecie pare lasek mi mówiło,ze mam inteligencje w oczach,ale ja jestem zwykłym alkocholikiem wczoraj byłem na randce laska bardzo ładna mi dynamiki nie brakuje,ale wydaje mi sie ze ona nie lubiła mojego stylu bycia bo było trochę patusiarakie mam #!$%@? po prostu niewiem co robic chce Karyne taka jak wcześniej a nie kobiety sukcesu…
Pobierz
źródło: A5E9AE13-A86A-48CE-97E9-1ED86AD9AA5F
  • 16
@N0vember: Buzi na pożegnanie a dzis rano napisała,ze ona tego nie widzi chyba bede musiał dodawać fotki w zwykłych bluzach a nie koszulach ja mam inna mentalność niż mój ryj…
@Boss477: Dzięki mordko, ja tobie też życzę wszystkiego dobrego i żeby ci się poukładało. Ale dlaczego mówisz, że życia nie znam? Co jeszcze twoim zdaniem w przyszłości mnie czeka do poznania?
@Boss477: To aż tak będzie źle? Znaczy wiesz ja mam konto na wykopie i wiem jak wyglądają obecnie relacje damsko-męskie i jakie są kobiety, to chyba nic mnie nie zaskoczy moim zdaniem, a twoim?