Wpis z mikrobloga

@Czerwone_Stringi: nie jestem expertem, ale można za to płacić bo to nie jest artykuł pierwszej potrzeby. Biorąc pod uwagę, że Polska jest jednym z najszybciej grubiejących społeczeństw, to podatek cukrowy uznaję za tą jedną rzecz której PiS akurat nie #!$%@?ł. A i tak jest za niski, na tym syfie powinna być akcyza jak na fajkach i wódzie.
@kosmicznyglosnik: ale dlaczego maja byc karani wszyscy? Mam 170cm i ważę 63kg. Wiec czemu mam byc karany za spaślaków? Tak jak progi zwalniajace, karza uszkadzaniem zawieszenia wszystkich, nawet gdy jedziemy przepisowo, fotoradar jest tutaj rozwiazaniem slusznym tak wiec zawsze jest jakies rozwiazanie ktore nie krzywdzi innych ktorzy nie sa niczemu winni.
@kosmicznyglosnik: jak profilaktyka ogolna? Kara i bic wiecej. Kazdy ma swoj rozum a nakladajac podatek na cos co ktos lubi by uniemozliwic mu zakup tego w takich ilosciach jakich lubi to nic innego jak zamach na wolnosc gwarantowana przez konstytucję. Niestety ale dupy wolowe nie potrafia sie sprzeciwić takim akcjom tylko barany sluchaja politykow.
Kazdy ma swoj rozum i jak nie chca finansowac leczenia cukrzycy niech zrobia pelnoplatne recepty a nie