Wpis z mikrobloga

@LubiePieski: Świadomość nie jest wytworem mózgu, świadomość jest podtrzymywana przez mózg na tym stanie energii. Śmierć nie jest końcem, bynajmniej nie wiecznym. Rzeczywistość jest iluzją, symulacją tylko, że bardzo trwałą.
@LubiePieski: Nie jestem jebnięty mówię prawdopodobną prawdę. Świadomość nie ginie. Nie ma wiecznego nieistnienia po śmierci. Fizycznie niemożliwe. Mózg jest tylko tymczasowy.
@Smokk: lol uwielbiam takich odklejeńców
to rzeczywiście musi być niesamowity zbieg okoliczności że jeśli uszkodzisz sobie mózg poprzez niedotlenienie to twoja świadomość jest na zdecydowanie niższym poziomie, widocznie magiczne elementy również się uszkodziły podczas niedotlenienia
@LubiePieski: Magią, cudem jest wszystko. Nie. Po prostu nie smuć się. To nie jest miło cierpieć. Jesteśmy czymś strasznym i pełnym błędów. Mój eskapizm #!$%@?ł poza skalę, mi tylko zależy, gdy patrzę na te słodkie, niewinne w cudzysłowie mordeczki młodych, pięknych, cudownych, gdy widzę jak się lubią, głupkowato bawią, potem jakaś zołzowata entropią wjeżdża. Nie mogę przeżyć, że może im stać się krzywda w krzywdzącym świecie. Patrzenie na zwłoki to złe