Wpis z mikrobloga

Jestem zdziwiony, że na wykopie ani słowa o wyjeździe #elagawin do Marasa. Babci się odkleiło na tyle, że wbiła się do niego na chatę niepokojąc rodziców. Twierdzi, że ma nagranie jak uprawia w lesie seks z Markiem Ł. bo RODO.
Marek zrobił, krótkiego lajta w którym Elża siedzi jak zbity pies na schodach domu w którym mieszka Marek, a ten informują ja, że dzisiaj ja przenocuje, a jutro wypad.
Co ciekawe w czasie wolnym od ratowania córeczki z rąk lewicowych instytucji, Córa Belwederska wyłudziła pieniądze od "fanów" i od jednego ze swoich byłych moderatorów na akumulator do Ceglarskiego bolidu, który był rzekomo potrzebny do zlecenia fotograficznego, które ma wykonać poza Krakowem. Jak się okazało, Skoda stoi pod domem, a po discordach zaczęły latać zdjęcia Queen z domu marka jak żlopie piwo.
To tak krótko w sprawie plot twistu w uniwersum, o którego znakomita większość nic nie robiła. Pikanterii do sprawy dodaje fakt, że zanim wyszły fakty na temat wycieczki babci na Pomorze zamieszczała wpisy w których zarzekała się, iż kończy kontakty z Markiem i nawet starała się go między wierszami obrażać.
Oczywiście obydwoje są #!$%@?, ale tym razem Babcia przebiła bezzębnego Pomorzanina o kilka długości.
  • 8