Wpis z mikrobloga

https://youtu.be/I-obelcYiJs

Tutaj dwie elokwentne Karyny, które się dały wydymać nagrały filmik, ciekaw jestem czy pozwy od Czarka i Biernata wjechały, chyba nie bo wisi od roku.

W sumie fajnie by było z kimś takim pogadać i poznać więcej szczegółów, jak to wyglądało, ile stracił, ile jest za nagonienie jednej osoby.
Pewnie Ci biedni naiwniacy są zastraszeni i boją się cokolwiek powiedzieć po tym jak zakończyli przygodę z WIFI MONEY, ale może uda się skleić jakiś poważniejszy materiał, fajnie jakby większe media podłapały temat, może by powstało coś uświadamiającego co trafiłoby do szerszego grona odbiorców.
Tymczasem szalenie jestem z nas dumny, bo dzięki nam Czaro i Dominika pierwszy raz wykonali jakąś pracę i podrobili przez noc umowę kupna sprzedaży samochodu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

JUŻ JEST ZAJEBIŚCIE A WYKOP DOPIERO ZAPIĄŁ DRUGI BIEG <ogień>

#frajerzyzmlm
  • 5
@BanbaBanba Miałem teraz trochę czasu to obejrzałem filmik, w sumie nie takie karyny, mądrze mówią i co teraz mało spotykane przyznały się do błędu, w sumie to mi się zrobiło ich trochę żal. Serio te ludzkie śmiecie straszyły te dziewczyny pozwami?