Wpis z mikrobloga

@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: ty chłopczyku naprawdę myślisz że ja nie wiem że edytowałeś sobie kod źródłowy strony i wysłałeś fejka nieudaczniku? xD sam się zdradziłeś że kłamiesz i że dupsko ci pękło, ale to już długo by pisać i szkoda na to czasu.

nic mnie nie piecze przegrywku, po prostu co i rusz widzę twoje wpisy i gnije z twojego bezkresnego debilizmu i wyparcia rzeczywistości xD pod zawody xD jedyne zawody w twoim
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: obaj wiemy że ja piszę prawdę, a że ty jesteś farmazonem i musisz uciekać się do kłamstwa bo nie masz inaczej już w dyskusji żadnych argumentów ¯\(ツ)/¯

Oj ty biedny nieudaczniku życiowy


śmieszny jesteś chłopczyku. siedzisz całymi dniami na wykopie, płaczesz na p0lki, obrażasz ludzi bez powodu, bierzesz udział w tej śmiesznej rywalizacji kto jest na tagu większym przegrywem, i ty hipokryto nazywasz kogoś nieudacznikiem? ( ͡° ͜ʖ
@sholz1: nie przegadasz go. typ ma problem z głową i żyje w swojej alternatywnej blekpylowej rzeczywistości do której powinien już wjechać psychiatra z wiadrem tabletek. czasami się zastanawiam czy on jednak nie troluje bo nie wierzę że serio można być aż tak #!$%@?
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: widzisz przegrywku? ( ͡° ͜ʖ ͡°) zadałem ci ileś razy proste pytanie na które nie potrafisz odpowiedzieć, tylko wymyślasz farmazony i #!$%@? nie na temat.

twoje milczenie jest najlepszą odpowiedzią chory psychicznie ludzki odpadzie. idź coś napisz o p0lkach i blackpillu, a potem płacz w poduszeczkę że jestem sam, ludzie tobą gardzą i do końca życia czeka cie walenie konia i że to wina wszystkich dookoła