Wpis z mikrobloga

@RumClapton: chyba im coś nie styka, w systemie albo w mózgach - wczoraj siedzę w domu, czekam na kuriera dpd i dostaję info, że podjął próbę doręczenia, a mnie nie było w domu, noo kurba :D cały dzień siedziałam na dupie, a oni takie coś, od razu biała gorączka, bo go perfum z zagramanicy - sprawdzam meile, żeby znaleźć nr kuriera i wyjątkowo pierwszy raz nie podali numeru.. ok, dzwonię na
@RumClapton: Ostatnio miałem z DPD podobnie, tylko u mnie dostarczył w ten sam dzień (mimo powiadomienia i statusu "przesyłka niedoręczona - odbiorca nieobecny"). Kurier wytłumaczył to tym, że odgórnie im system ustala godziny dostawy i jak widzi (domyślam się, że większość kurierów tej firmy tak robi), że się nie wyrobi, to wbija tak w system ponieważ w przeciwnym wypadku dostaje karę - wspominał o kwotach rzędu 50-100 zł (nie wnikam czy
@RumClapton: ja miałem lepiej, nomen omen również kurier dpd. Zamówiłem perfumy do odbioru w automacie paczkowym dpd. Planowany dzień dostawy, w trackingu cisza, sprawdzam kolejnego dnia a tu info że paczka wczoraj została dostarczona i odebrana (tutaj wpisane moje nazwisko, jako odbiorcy). Przypominam, podpisany odbiór, a dostawa do automatu paczkowego. Dawno mnie tak nie zagotowało... oczywiście zgłosiłem sprawę dpd, 2 dni ustalali co się stało z paczką i kto ją odebrał,
@przypadkiem-: Jeżeli kurier miał na tą przesyłkę usługę predict to nie dziw się że wyznacza doręczenie na 7-8 i w tych godzinach dobija awizo - Robią tak żeby kar nie dostać za nieterminowe doręczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)