Wpis z mikrobloga

@damian44__: za napisanie "Marcel" nie grozi żadna kara, a zakaz wcale nie jest świeży - pamiętam go jeszcze z 2015 roku.

I ma perfekcyjny sens, nie mam ochoty przez godzinę jazdy słuchać #!$%@? Januszy jak to im jest ciężko w pracy ani gówniarzy ile to oni nie wypili w ten weekend ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
i bardzo dobrze, nie wiem czy chodzi o Markpola czy Marcela ale najgorsi pasażerowie to tacy którzy przez całą drogę po kilka godzin potrafią obdzwonić całą rodzinę, znajomych i żują szmatę o dupie Marynie
  • Odpowiedz
@damian44__: Propsuję w opór. Zapomniałem kiedyś słuchawek na podróż z Rzeszowa do Warszawy i słuchałem prukwy #!$%@?ącej cały czas o jej rodzinnych sprawach, siostruni, ciotuni i sąsiadce #!$%@? jego mać.
  • Odpowiedz
@damian44__: I bardzo dobrze. Jedziesz gdzieś, chcesz poczytać, albo jesteś zmęczony po pracy, a tu ci ktoś wisi na słuchawce przez całą podróż. Kiedyś jechałem pociągiem osobowym i jakaś stara #!$%@? #!$%@? gadała na cały wagon o odrobaczaniu psów, czy coś, jak te psy robaki z dupy wysrywają razem z gównem. Jakim trzeba być #!$%@? śmieciem #!$%@? niedorozwojem, żeby tak #!$%@?ć na cały bęben przez pół godziny przy ludziach?
  • Odpowiedz
@damian44__: o, jakbym nie był na urlopie to mnie byś pewnie spotkał ( ͡° ͜ʖ ͡°) po kartce i pinezkach poznaję że to gda73x1 a jego na jasło teraz piszą na 6:00
nie tacy agenci jeżdżą, najlepsza była babka która siadła se na pierwszym siedzeniu i przez całą drogę grała na telefonie w jakieś kulki z głośnikiem na fulla, na szczęście jechała tylko do czudca
i
  • Odpowiedz
@hakeryk2: w skali 1-10 jak bardzo bałeś się powiedzieć co o tym myślisz jej prosto w twarz? Kiedyś gadałem z Mamą o tym co powiedzieli mi lekarze, a babka stara się spruła na przystanku do mnie, żebym gadał cicho, bo jej to nie obchodzi i stonowalem emocje i odszedlem. Po za tym w Krakowie funkcjonuje weźże gadaj ciszej w tramwajach i autobusach i to działa..wystarczy milcząca zgoda współpasażerów i wszyscy
  • Odpowiedz