Wpis z mikrobloga

#ukraina Jeśli Ukraina spróbuje desantu przez Dniepr, to ta akcja będzie albo dużym sukcesem, albo totalną katastrofą i rzeznią. Duże ryzyko, ale i duża ewentualną nagroda. #wojna
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@KwadratF1: Problemem dla Rosji jest to, że nie są tam tak dobrze przygotowani do obrony jak na zaporozu, aczkolwiek pewnie teraz nie próżnują i starają się umocnić ten rejon jak tylko się da.
  • Odpowiedz
  • 0
@Berkel_88: Przecież cały czas mogą dostarczać zaopatrzenie drogą lądową, jak dla mnie załamanie się systemu zaopatrzenia Rosji brzmi jak chciejstwo
  • Odpowiedz
  • 3
@Berkel_88: Myślę, że Rosja ma na wypadek całkowitego odcięcia od krymu plany od dawna, nie wydaje mi się, żeby nawet oni było takimi głupkamk, żeby nie widzieć ryzyka
  • Odpowiedz
@Rimbolo:

drogą lądową


A to ciekawe, bo już sięgnęli po kabotaż, bo głowna rokada jest na zapleczu fontu pod ogniem, rezerwowa niewydolna i zapchana cywilami, a wszystkie krymskie przeprawy upośledzone. A przerzucają rezerwy jak wściekli, z Chersońszczyzny na Zaporoże, z Doniecczyzny na Zaporoże, z Zaporoża na Chersońszczyznę, z Chersońszczyzny na Zaporoże, z...
  • Odpowiedz