Wpis z mikrobloga

Niecały miesiąc temu kupiłem sobie nowy chiński samochód elektryczny Leapmotor C01. Bardzo się z niego cieszyłem bo 3.5 s do 100 km/h, sztuczna inteligencja, klimatyzowane fotele z masażami, itd. Wczoraj mój samochód dokonał samozapłonu na podziemnym parkingu gdzie uszkodził samochód obok a na dodatek administracja chce ode mnie pieniędzy za malowanie ścian. Całe szczęście że system przeciwpożarowy włączył się dość szybko i obyło się bez tragedii i większych szkód. Czy powinienem podać producenta do sądu?
#motoryzacja #zalesie #raportzpanstwasrodka
LuckyStrike - Niecały miesiąc temu kupiłem sobie nowy chiński samochód elektryczny Le...

źródło: Weixin Image_20230817213648

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: jak pisales ze kupiles to sie zastanwowilem kiedy sie to gówno zjara. Ale nie powiem wizualnie fajnie to wyglądało. Fajnie to chociaż jeździło? W którym miejscu w aucie nastąpił samozapłon?
  • Odpowiedz
@LuckyStrike:

nie wiem jakie masz ubezpieczenia w kraju gdzie mieszkasz, ale chyba OC powinno zalatwic sprawe? szkody na budynku w sensie
Chinski producent pewnie pokaze ci srodkowy palec wiec nawet nie ma sensu pisac.
Auto raczej bedziesz musial naprawic sam ale z tego co widze nowe to 27k usd kosztuje wiec skoro nie jest drogie to lepiej kupic kolejne

z fartem
  • Odpowiedz