Wpis z mikrobloga

@MarcinE45: ten Mrozzo z tiktoka to jest śmieszny xD Chłop ponad 500 dni nagrywa codziennie filmik jak blaga o walkę na Fame, czasami się przyczepi do kogoś na siłę, czasami niepełnosprawnego brata pokaże i tak to leci jego kariera
  • Odpowiedz
@9Japko9: podobno Clout mu zaoferował walkę, ale odmówił... Albo już jest dogadany z Fame, albo naiwnie dalej liczy na kontrakt
  • Odpowiedz
@9Japko9: ktoś w rozmowie zarzucił temat, że Lexy powinna do niego się odezwać, że to by był pstryczek w Fame i dobrze rozegrane PR-owo, a odpowiedz była, że proponowali ale odmówił. Nie pamiętam gdzie to było, więc pewnie u szalonego z jakimś gościem
  • Odpowiedz
@CeZ_: Sam mówił na jednym z tiktoków, że Lexy się do niego odezwała i bodajże screena pokazał.
Dodał, że nie wie czy przyjąć bo to były tiktoki żeby do fame się dostać, ale cos się nie odzywają i myśli co zrobić.
Co do prime dostał już dawno, ale powiedział, że tam nie chce.
Nie wiem kto wymyślił, że to jakikolwiek pstryczek w stronę fame czy dobrze rozegrane PR-owo, branie typa bo
  • Odpowiedz
Nie wiem kto wymyślił, że to jakikolwiek pstryczek w stronę fame czy dobrze rozegrane PR-owo


@BiednyJohny: jeżeli jakąś ma tam oglądalność tiktoków (nie wiem, nie oglądam) to otworzenie się na "zwykłych" ludzi pewnie by zadziałało poprawnie na PR federacji - "konkurencja was nie chce, ale my was doceniamy".
  • Odpowiedz
@CeZ_: Dla mnie mega tandetna poprawa PR, to już wole klasykę, czyli żeby wpłacili na jakiś szczytny cel pieniądze.
Co do "zwykłych" ludzi to wiem o co Ci chodzi, ale patrząc prawdzie w oczy jakiś brat Pudziana też się wlicza do "zwykłych" ludzi, czy też inne NOŁNEJMY brane przez federacje w sposób co koło fortuny wylosuje żeby zapchać kartę.
  • Odpowiedz