Wpis z mikrobloga

@PorzeczkowySok: to ja tylko energole pomijam, bo są #!$%@?, raz spróbowałem by sie na nocke przestawić i położyć później i zasnąłem po pół godziny i cały misterny plan w #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@StardustInSpace: ja i tak za wiele nie poradze, mam taki kołchoz, że i tak nie śpie zbyt długo no i zmianówka, to zawsze jest #!$%@?ństwem, same nocki by były spoko jak te zmiany, no ale ja se moge chcieć a Janusz może inaczej, na tym etapie mojego życia tak być musi widocznie i koniec, może kiedyś bede mógł spać normalnie
  • Odpowiedz
@PorzeczkowySok @Theo_Y Bo jak sobie myślę to energetyki mają chyba duzo cukru (chyba że dodają teraz slodziki), to po tym też jest spadek cukru we krwi i jest jeszcze większa przymula niż bez. Chyba że ogromna ilość kofeiny to rekompensuje. Takie tabletki z czysto teoretycznego punktu widzenia może byłby faktycznie lepsze. Ale jak ktoś lubi smak to też inna sprawa.
  • Odpowiedz
@Theo_Y No jak sie tak pracuje to ciężko inaczej, rozumiem (). Może organizm się kiedyś przyzwyczai troszkę do takich zmian. Jak nie to życzę powodzonka w znalezieniu pracy w stałych godzinach ._.
  • Odpowiedz
@StardustInSpace: nie da sie przyzwyczaić do tego, współczuje ludziom, którzy tak przepracują całe życie, przecież przed emeryturą człowiek jest już zapewne wrakiem po takiej karuzeli
  • Odpowiedz