Wpis z mikrobloga

@ejaneq: Nie podepniesz jej z powrotem. Nie da się. Po kilku nieudanych próbach zablokuje ci opcje dodawania kart na 24h. Jak chcesz kupować gry na tureckim bazarku, to musisz się zaopatrzyć w kartę pre-paid, np. FUPS. Na pepperze jest instrukcja jak ją zdobyć. Mnóstwo kombinatorki, ale najważniejsze że działa.
  • Odpowiedz
@Pawulonek czyli co, póki nie odepne to będzie działało? słyszałem że odpinali bo gier z plusa się nie dało pobrać. Jak z normalnie zakupionymi grami?
  • Odpowiedz
@Jack0wy: nie odpinasz, instaluje oldubil i tam robisz darmowa karte i jak placisz to placisz cinkciarzem (po x -xx probach) a jak masz problem z pobraniem/dodaniem do biblioteki to przepinasz karte na oldubil i dziala, jak chcesz cos kupic to znowu ustawiasz default payment na cinkciarza.
Sprawdzone wczoraj i przedwczoraj i działa (3 rok abonamentu + kilka gier).
Jak odpiales cinkciarza to kaplica albo jakies FUPsy.
  • Odpowiedz
@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota: Nie, nie, mój drogi:
Jesteś klientem? - tak
Firma ma jakieś warunki dla klientów, w tym przypadku z polski? - tak
Czy blokuje dostęp do kupowania gier z innych regionów? - tak
Czy firma blokuje dostęp, a ty musisz kombinować żeby dało się grać? - jak pokazują posty tutaj - tak

Czy zaraz zaczniesz mówić o tym ze szef firmy powiedział w jednym wywiadzie że on sam tak robi i
  • Odpowiedz
@Aeterna: @ejaneq
od 13 nie da się podpiąć karty, sprawa dotyczy ewidentnie turcji bo wczoraj brałem 1 grę na indonezji i i 1 grę na japoni i karta podpięła się za 1 razem
  • Odpowiedz
@ejaneq: @Brozyn ej dobra to ja 9 kupowałem Baldura 3 w pre orderze i wtedy odpiąłem i podpiąłem. Był wtedy ale dawałem fake random. Macie link bezpośredni do jakiegoś nowego poradnika?
  • Odpowiedz