Wpis z mikrobloga

@kacius najwazniejsze rzeczy :
ile mozes poswiecic czasu dziennie
jak angielski
czy w zyciu kiedykolwiek miales stycznosc z programowaniem?

pamietaj ze na rynek pracy wchodza ludzie z rocznika 2000-2002, ktorzy czesto sa po studiach informatycznych i umieja w #!$%@? rzeczy :D
  • Odpowiedz
@kacius: nie ma sensu, ale nie ze względu na wiek, a fakt, że na rynku jest kryzys. Dużo chętnych, dużo ludzi z doświadczeniem potraciło pracę, przez co dla ludzi z zewnątrz praktycznie nie ma szans na wejście do branży
  • Odpowiedz
@elperson co to za farmazon z tym przyswajaniem wiedzy? Przyswajasz tak samo jak nie szybciej, problem jest z ilością czasy który możesz wygospodarować i tyle.
  • Odpowiedz
@masaj: Próbujesz czasem weryfikować swoje przekonania, czy srasz gdzie popadnie bez jakiegokolwiek reflektowania? Badania Edwarda Lee Thorndike'a POTWIERDZIŁY (jak i zresztą szereg nowszych badań), że sprawność uczenia się jest najlepsza w ok. 25 roku życia, po czym bardzo powoli opada. Co więcej, poziom inteligencji jednostki, doświadczenie życiowe, motywacja, uwarunkowania społeczne oraz masa innych czynników, również mają wpływ na spadek efektywności kształcenia się, więc istnieje niezerowa szansa, że w Twoim przypadku peak
  • Odpowiedz
@jarjarbinks ale rzuć jeszcze kilka inwektyw dla podkreślenia swojej wyjątkowego…nie daj sie prosić - Eh stary dobry wypok. I może zacznij się czegoś uczyć czy dla Ciebie to już za późno agresywny chłopcze…a później sam wyciągaj wnioski.
To wszystko o czym napisałeś sprawdza się do ilości wolnego czasu i jego efektywnego wykorzystania…a ze ty ogarniesz gorzej niż koledzy, cóż nie każdy był tak „ostrą” kredka w piórniku jak Ty.
Nie pozdrawiam
  • Odpowiedz
@masaj: Dla mnie już za późno, bo byłem niezatemperowaną kredką. No bo przecież w poprzedniej wiadomości nie napisałem czegoś takiego: "mniej efektywne kszałcenie się !== nieefektywne kształcenie się". A wracając, to tak, zdecydowanie masz rację. Po to są przeprowadzane badania porównawcze, po to warunki tych badań mają charakter eksperymentalny, by na koniec do mównicy podszedł masaj i powiedział, że to kwestia ilości poświęconego czasu. Nie ma przecież kompletnie znaczenia, że parametry
  • Odpowiedz