Wpis z mikrobloga

Niesamowicie dziwi mnie i przeraża jak bardzo kretynami jest duża czesc kibiców #wislakrakow Szambo, chlew, słoma i gnojówka wylewająca sie z Twittera TSW to jest jakiś wyższy poziom #!$%@?, tak odrealnionych pseudoprawilniakow klubowych to chyba cieżko szukać gdziekolwiek indziej. A ilość gowna którym obrzucany jest Jaro to jest po prostu jakiś skandal i żenada i gdybym był nim osobiście to bym w tej chwili tym jebnal w #!$%@? i niech sobie #!$%@? sami klub odbudowują. Już raz kibice klubem sie zajęli i skończyło sie kambodżańska saga i pośmiewiskiem. Ale jak widać ciagle mało, #!$%@? śmiecie.
  • 19
@parov_stelar: Bo ja naprawdę rozumiem, że Jaro ma swoje wady, czasami nie trzyma ciśnienia, ale no #!$%@? mać, chłop ma szczere intencje, jakiś tam plan, który stara się realizować, jest w kontakcie z kibicami non stop, a staje się po prostu takim psem którego można bezkarnie kopnąć ja się w złym humorze wstanie. No to jest dramat, ziomek ni #!$%@? nie zasłużył na to, co dostaje na tt od prawilniaków i
@naavalu: Zgadzam się z tym wpisem, ludzie na twiterze żyją w swojej bańce, znają się na wszystkim i po 2-3 gorszych meczach wszyscy mają #!$%@?ć. Sobol - trener wuefista, Jarek - słaby właściciel, za sarapaty było lepiej, Kmiecik - za dużo legend, Łasicki - #!$%@? nie kapitan, w dodatku ma cienki głos....
@taedh @parov_stelar: Po 2 gorszych meczach? Jarek jest od 4 lat w klubie. W tym czasie zdążyliśmy przepalić w #!$%@? hajsu na słabych trenerów i zawodników, spaść z ligi, #!$%@?ć baraże z Puszczą, ale spoko bo Jarek ma szczere intencje i odpisuje kibicom na twitterze xD
@kubad99 od nie całego roku Jarek rządzi, tak to rządziło Trio i w sumie rządziło tak, że nie obrali żadnej wizji dokąd i jak mają plynąć. Tak Jarek szczere intencje i odpisuje kibicom na Twitterze, nie to co Sarapty i Dukaty wierni kibice i oddani barwom. Serio wolę Jarka z szczerymi intencjami i Twitterem niż oddanych kibiców z siatkami wynoszacymi pieniadze z klubu lub Trio, które nie miało wspólnej wizji w którą
@parov_stelar: No tak bo są tylko 2 opcje Jarek albo Sarapata, No i Jarek nie był członkiem tego trio bez wizji.
Ja #!$%@? z kim ja tu dyskutuje. Z takim podejsciem będziemy sie kisić w tej 1 lidze, ale przynajmniej bedzie miło i rodzinnie.
@kubad99 są/były 3 opcje Sarapary, solo jeden z Trio, albo Trio. Ewentualnie można było sprzedać tym ziomala co kupili Lechie i mają zaledwie dwa punkty więcej niż my mamy. Daj spokoj nie ma szejkow, nie ma pieniędzy i lepimy z gówna. Czego Ty oczekujesz?
@naavalu zgoda w 100%. Sobol zaczynając nowy sezon dostał czystą kartę i po 4 meczach ludzie chcą go wywalać dodatkowo krytykując Jarka, który robi wg mnie świetna robotę.

@parov_stelar
@taedh mamy podobnie :)

@hufsa @kubad99 może wrzucicie kilka milionów € w klub to będzie lepiej? Kupiliście chociaż bilet na macz z Odrą? Jak nie to dupa cicho i nie macie prawa nic wymagać. Trzeba w końcu przestać żyć erą Cupiała i jesteśmy
@trostyt: I tu jest w ogóle gra paradoksów i ironii, bo jak #!$%@? został Gula i zaczęło mu iść znowu na Słowacji, to był lament, że nie dostał czasu, jak Hyballa okazał się świrem, a po czasie się ogarnął za granicą to był lament, że nie dostał czasu, zawsze lament, że w klubie brak stabilizacji jeśli chodzi o sztab szkoleniowy, to w momencie jak Sobolewski dostaje kredyt zaufania to jest płacz
@naavalu zgoda w 100%. Każdemu z 3 należy się mega szacunek za uratowanie klubu. To że mieli sporo wtop to brak doświadczenia w prowadzeniu klubu. Jaro w końcu sam może decydować o wszystkim i mega mi się podoba pójście w styl korporacyjny i to, że nie jest impulsywny tylko wszystkie ruchy robi na spokojnie po analizie plusów i minusów rozwiązania. Bardzo podobały mi się ostanie tweety Justyny Krupy która gasiła jak pety
@trostyt klasyczny argument wrzuc sam, zrób lepiej xDDD BTW mam akcje Wisły, brałem udział w każdej zbiórce, jestem w socios praktycznie od samego poczatku. Mogę już krytykowac?
@naavalu: Ah to uogolnianie.
Ja na przyklad ciagle uwazam Gule za wuefiste, i to, ze radzi sobie w jakiejs tam pol-amatorskiej lidze nic tu nie zmienia. Z kolei nigdy nie popieralem zwolnienia Hyballi, za ktore to odpowiedzialny byl wlasnie Jarus w ekipie z Blaszczykowskim, bo legendy! Zrobili z biedaka szalenca, bo mial wymagania.

Trzeba bylo zostawic Hyballe ¯\(ツ)/¯ po jego zwolnieniu wszystko #!$%@?, bo zaczal sie okres "szacunku do legend"

@
@kubad99 co wnosi twoja krytyka? Co byś zrobił lepiej? Uważasz że Jarek Kuba i Jażdżynski nie chcą dobra klubu? uważasz że Sobol nie chce wygrywać?
Tak argument wrzuć sam i zrobił lepiej jest na miejscu bo Jarek wrzuca swoje pieniądze. Za pieniądze wpłacone przez Ciebie chwalą Ci, ale to kropla w oceanie.

@hufsa ile czasu Lech wprowadzał styl korporacyjny? Ile razy kibice Lecha chcieli Rutkowskiego wywieźć na taczce. Czegoś trwałego nie da
@naavalu: Gnój się wylewa od początku kryzysu. Najpierw winny był Stolarczyk, później Skowronek, Boguski, Błaszczykowski, Kmiecik, teraz jest wina Jarka. Spoko miną ze dwa tygodnie i kibice sobie znajdą nowego winnego. Najardziej mnie rozpierdziela, że w tym wszystkim wchodzą analizy z dupy. No bo skoro pozbyli się Boguskiego i Skowronka a dalej nie idzie no to winny musi być ktoś inny i sposobem eliminacji zostaje Jarek :D Później te analizy latają