Wpis z mikrobloga

#p0lka #blackpill #incel #przegryw

Nie ma to jak poczciwi, polscy mężczyźni :)) Oczywiście p0lusy nie dokonują zbrodni na kobietach, tutaj płeć piękna zawsze może czuć się bezpiecznie. Zagrożenie istnieje tylko ze strony Mokebiaków i Habibich :))) Powiedzcie to samo rodzicom tej dziewczyny :)))

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/slask/prokuratura-w-tarnowskich-gorach-ujawnia-kulisy-mordu-w-radzionkowie/nhln85y?utm_source=fpfakt&utm_medium=social&utm_campaign=fanpage&fbclid=IwAR2kgmP50Zfr5ufJkUkABHWqlGhLe8ZK-l94HzDmf1DNYCucsXuLTXJyFsQ#slide-1
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #blackpill #incel #przegryw

Nie ma to jak poczciwi, p...

źródło: zdj

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
@Malinowy_nos: No i oczywiście mądry p0lus się odezwał... Jak zawsze obwinianie ofiary ale już o sprawcy złego słowa nie powiem. Solidarność nasieniowodów musi być :))) Bo to przecież takie normalne, że facet dusi i krzywdzi kobietę :)) Widocznie najlepiej się z wami wcale nie zadawać albo was wysłać na inną planetę skoro interakcja z wami może się tak tragicznie skończyć :)))
  • Odpowiedz
@Mamaboss: nie widziałem za bardzo takich komentarzy, jedynie takie sugerujące że mokebe czy habibi mają wyższą tendecję do dokonywania tego typu zbrodni. czy takie sugestie są słuszne czy nie to już nie mnie oceniać.
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: nie chodzi o to, że to jej wina tylko o to, że jak widać trzeba być w życiu ostrożnym.... i nie pchać się do mieszkania gościa, którego się poznaje w autobusie i w ogóle się go nie zna.. ale ok. Możemy również założyć, że będąc w Indiach kobieta może chodzić wieczorami sama w ciemnych alejkach bo przecież nikt jej nie może nic zrobić bo nie ma do tego PRAWA ale
  • Odpowiedz
@Malinowy_nos: Człowieku, żadna kobieta nie będzie ciągle żyła w strachu i myślała: "a bo jak pójdę tu czy tam to coś mi się może stać albo jakiś mężczyzna mnie skrzywdzi". W biały dzień na ulicy kobiety też są porywane i gwałcone. Wy się za dużo filmów naooglądaliście bo wydaje wam się, że takie rzeczy się dzieją tylko w nocy i gdy zakrada się na kobietę jakiś obcy zboczeniec a prawda jest
  • Odpowiedz
@tylkoponsfw: No tak, bo to przecież w tej sprawie najistotniejsze. Wygląd napastnika i fakt czy laska na takiego poleci. Jesteście chorzy bo na wszystko patrzycie przez pryzmat seksu. Aż się rzygać chce. Dziewczyna straciła życie przez jakiegoś wykolejeńca ale przegryw oczywiście musi przeanalizować też miałby szanse u takiej Julki. Bo skoro poleciała na takiego to na mnie też może poleci :))) A że została zabita to przecież taki tam szczególik...
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: jak dla mnie to każdy odpowiada za siebie. Jak ktoś lubi podejmować ryzyko to niech to robi. Tylko niech mi ktoś nie mówi, że pójście z obcym mężczyzną do jego mieszkania nie jest ryzykowne i głupie. I tak masz rację nikt nie ma prawa krzywdzić drugiej osoby, ale niestety się tak dzieje. Dlatego uważam, że powinno się być rozważnym i minimalizować ryzyko i tyle.
  • Odpowiedz
@muse: Owszem, gwałty ze strony kobiet też się zdarzają. Dla wielu mężczyzn to mega śmieszny temat bo przecież jak baba może zgwałcić faceta :))) A no jednak może, jak widać nie każdy jest takim niewyżytym stworzeniem, że chce uprawiać seks ze wszystkimi :))) I każdy ma prawo odmowy, niezależnie od płci. Rzecz jasna zagrożenie płynące ze strony mężczyzn jest o wiele większe i takie przypadki to margines, ale nie udawajmy, że
  • Odpowiedz