Wpis z mikrobloga

1) Wymyśl sobie nowe imię według własnego widzimisię, inne od tego, które masz w dowodzie
2) Wymyśl sobie nowe nazwisko według własnego widzimisię, inne od tego, które masz w dowodzie
3) Wymyśl sobie nową płeć według własnego widzimisię, inną od tej, którą masz w dowodzie
?????
4) Znajdź się w zarządzie młodzieżówki znanej polskiej partii politycznej xDD #polityka
Lolenson1888 - 1) Wymyśl sobie nowe imię według własnego widzimisię, inne od tego, kt...

źródło: osińscy

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: W ogóle to przeczą sami sobie, bo partia Razem ma parytety płciowe (druga głupota, bo kilka osób kompetentnych nie ma przez to w zarządzie i to kobiety) a jak ma być parytet jak każdy sobie wymyśla płeć i tak każe o sobie mówić.
  • Odpowiedz
  • 8
@MirkoLord

@Lolenson1888: czyli tak realnie to się ono nie znajduje w zarządzie partii razem, bo w zarządzie jest elian osińscy a nie kobieta z problemami psychicznymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Wyjdzie jakaś afera, wszędzie w dokumentach podpisany Elian, przychodzi do niej policja, "my po Eliana Osińskiego" a ona na to "nie znam człowieka, jestem Julia Jakaśtam" , że też nikt wcześniej na to nie wpadł, żeby zamiast
  • Odpowiedz
@Lolenson1888:
5) i tak twój najgorszy postulat gospodarczy ma lepszy wpływ na gospodarkę niż najlepszy postulat konfederacji.
6) niezależnie jak się dziś nazywasz nie siedź w kieszeni deweloperów jak Krzysztof "Dwyszybowy" Bosak
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: to jest zabawne że lewica udaje że zaburzenia psychiczne to norma zamiast po prostu wysyłać ich na leczenie xD
Przecież udawanie że ich zmyślony świat jest prawdziwy to robienie im tak na prawdę krzywdy
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: co każde 4 lata poziom zdebilnienia i odklejenia komuchów przebija kolejne poziomy. Ale cieszy mnie, że tego nie ukrywają bo znam kilka, wydawałoby się, rozsądnych osób które rozważają czy by na nich głosu nie zmarnować w celu stworzenia przeciwwagi ale po obejrzeniu tego typu plakatów zmieniają zdanie. Ja bym się na ich miejscu nie ograniczał i od razu wrzucił na bilbordy Trynkiewicza.

europa - @Lolenson1888: co każde 4 lata poziom zdebilnienia i odklejenia komuchów prz...

źródło: Scena%20z%20wybor%C3%B3w%20w%20Dniu%20%C5%9Awira

Pobierz
  • Odpowiedz