Wpis z mikrobloga

@belu_p: Szkoda, że Czarnecki przycebulił na architekcie i powstał brzydki wieżowiec, na poziomie ruskich apartamentowców. Kolejny raz potwierdza się, że kasa nie idzie w parze z dobrym gustem. Ten jego pałacyk pod Warszawą to też niezłe guano.
  • Odpowiedz
  • 3
@dlugiespanko: kogo bronię, o co chodzi? ¯\(ツ)/¯ Wątek nie jest o Ukrainie. Napisałem, że to smutne, że ktoś w każdym krajobrazie widzi jakieś problemy.

@WaltherW niestety to tylko szczyt Wrocławia, a nie dobrego gustu i architektury. Jak się nie ma co się lubi...

@Piospi: fakty xD do tego bardzo mocno odniósł siędo fotografii.

Na wykopie jestem ponad 15 lat, na tym koncie publikuję tylko fotki/tematy dronowe i
  • Odpowiedz
@belu_p: nie wydaje Ci się że naszym chłopakom brakuje trochę luzu?

Nie ma co się denerwować, zobacz jak wypromowalem jednym komentarzem Twoje zdjęcie.

Co do zdjęć to najbardziej mi się podobają Twoje ujęcia przyrody. Wrocław nawet z góry jest nudny.
  • Odpowiedz
  • 0
@belu_p: myślisz, ze mieszka we Wrocławiu?

@Gluptaki: myślę, że na szczycie Sky Tower i zastanawia się co zrobił w życiu źle ;)

Nie ma co się denerwować, zobacz jak wypromowalem jednym komentarzem Twoje zdjęcie.

@rafal-heros: nie wiedziałem, że
  • Odpowiedz
@belu_p: wrocław to gówno. Nigdy w życiu nie spotkałem większej liczby hamów i prostaków niż tam. Jedyną miłą osobą był jakiś turysta co mi kupił ze swojej karty bilet na tramwaj, bo biletomat nie chciał wciągać moich monet i banknotów. Oby to miasto upadło, żeby nikt tam już nie musiał jeździć
  • Odpowiedz
@belu_p: Ja jestem z Trójmiasta, u nas też jest sporo UA, ale jak byłem u Was w lipcu, to czułem się jakbym był w obcym kraju, przez chwilę czułem się źle spacerując z żoną i dzieckiem, bo jak coś to więcej jest obcych niż Polaków, którzy by pomogli bronić rodziny jak coś. Ty chyba się przyzwyczaiłeś do takiej sytuacji, ja nie, u mnie akurat słychać jeszcze Polaków na chodnikach, a
  • Odpowiedz
  • 2
@ThomasE: o proszę, jakiś normalny komentarz. :) O ile fajnie opisałeś swój odbiór tematu to zarzucasz mi jakąś obronę, przez przedstawioną narrację jakiegoś trola.
Temat jest przewałkowany na milion sposobów w różnych wpisach i wykopach, spodziewałem się komentarzy o kształcie Sky Tower, ale geopolityka wjechała chyba za motzno. Moim zdaniem bez sensu wrzucać jakieś polityczne zagrywki do *każdej* fotografii, ale cóż, wolny rynek, proszę bardzo - tak samo jak ja
  • Odpowiedz
@ArchDelux nie zrozumiałeś, przeczytaj jeszcze raz komu i co odpisuję. Koniecznie zobacz gdzie kogoś bronię, najlepiej napisz, bo sam jestem ciekaw jaki związek ma "musisz mieć smutne życie." z "obronca sie zesral".


@belu_p: typie, tak się spociłeś, że aż Ci się rozmówcy #!$%@? i piszesz do mnie odpowiedź na komentarz kogoś innego. lol
  • Odpowiedz