Wpis z mikrobloga

Czołem #nocnazmiana!

Kolejna duża impreza na Stadionie Śląskim za nami i kolejny raz postanowiliśmy z Młodą poszwędać się w tłumie.

Jak powszechnie wiadomo: Polak nie wielbłąd ... I trafiliśmy do jedynego otwartego sklepu w dzielnicy

Nie wiem nawet jak to opisać.
W sklepie poza dziewczyną za ladą, mną i moim psem. Było 12 przegrywów bądź pedałków. Inną alternatywą, to jakaś wycieczka z DPSu ale w okolicy nie było śladu autokaru. Para wychodziła - para wchodziła.

Niektórzy wyglądali jakby przed kwadransem pierwszy raz przekroczyli próg swojej piwnicy i wzorowali się na gazetkach młodzieżowych starszego rodzeństwa z lat 90.

Tylko Młodej zawdzięczam luksus dwóch długości kafelki przestrzeni wokół mnie (na spodzie pierwszego zdjęcia leży smycz).

#przegryw #lgbt #koncert #sanah #tauzen
Richtig_Piwosz - Czołem #nocnazmiana!

Kolejna duża impreza na Stadionie Śląskim za n...

źródło: 20230816_002351

Pobierz
  • 3
@michal1498:
Na drugim zdjęciu jest wspomniany sklep. Pod nim i wokół niego: 0 oczekujących kobiet.

Jestem prostakiem i nie wiem jaką muzykę gra sanah. Usłyszałem o niej w dniu koncertu. Ale z koncertu przeważnie wracały grupy dziewczyn, dziewczyn z facetami i tzw. rodziny z dziećmi. No i te ciepłe chłopaki w sklepie.
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja:
Jestem prostak i cham.