Wpis z mikrobloga

@Paaaulinaaa22: usunęłam post, bo link nie działa. Ale generalnie zmieszał ją z blotem, stwierdził, że uprawiali seks itd. itp. Żenujący występ chama, który czuje się finansowo zdradzony i potrzebuje zgnoić drugiego człowieka, żeby poczuć się lepiej. Zamiast wziąć dupę w troki, woli grać uciśnionego bęcwała. Zamiast przypomnieć sobie zasady - mają prawo rzucić kulą w każdym momencie - woli pluć na kogoś. A powinien plunąć w lustro, bo to jego chamskie
@MajaF1: w 100% się zgadzam - zasady programu są jednoznaczne i każdy ma prawo rzucić kulą.
Odnośnie zachowania Ventyla - to czysty cynizm i robienie z siebie ofiary pod follow - nie jest to żadna nowość bo w poprzednich sezonach HP tego nie brakowało i zawsze ktoś w sposób chory walczył o follow:
HP1 Marietta robiąca dramy bo z odcinków wynikało że mogła wylecieć z programu
HP2 Madziiex po mistrzowsku odegrałą
@TrUsKaWkOwAq: czytaj ze zrozumieniem! ani razu nie napisałem nic o tym czy Jula coś czuła do Ventyla.
Moim zdaniem coś może poczuła, ale nie ma to znaczenia bo piszę na inne tematy, jak np to że nie była singielką idąc do programu 2 razy :) Nie mi oceniać poziom kochliwości tej panny.
@kipman1 ciężkie czasy idą, bo kiedyś młody człowiek chciał zostać: strażakiem, lekarzem , astronauta, a aktualnie YouTuberem lub infuenserem. Tacy ludzie typu Ventyl swoim pajacowaniem zdobywa zasięgi i niedajboże te młode pokolenia będą kopiować te głupie zachowania dla swoich zasięgów. Co do kobiet, bycie oszustka jak widać popłaca, szkoda że dla kasy zrobią wszystko jak widać, okropieństwo .... Świat schodzi na psy, po co to wszystko? Z Sary stała się jakaś dziwna
@kipman1: powinni być bardziej sprawdzani, to prawda. Natomiast może faktycznie było tak, że zerwali ze sobą przed HP? Mogło tak być, prawda? Mogło :) I szczerze mówiąc, nie zamierzam zaprzątać sobie głowy tą sprawą. Czekam na nowe lepsze HP z mniejszą liczbą trenerów, z większą liczbą ludzi, którzy potrafią rozmawiać i mają pasje :)
@Aurelia2021 eghm Sara w przeciągu tych 2,5 roku była z tym swoim byłym, potem z jakimś trenerem a potem chwilę z Mikim. Teraz krążą słuchy że wróciła do tego byłego z którym wcześniej byla ileś lat w związku. To serio myślisz że tak dużo że sugerujesz że nie wiadomo jaki będzie miała przebieg do 30stki ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie żebym ja jakoś szczególnie lubiła ale chyba trochę
@Aurelia2021: mam podobnie - sezon się kończy i leci unfollow, chyba że jakieś dramy są jak ostatnio Wiktorii :) Ja mam więcej osób, za których trzymam kciuki bo oprócz Elizy i Jaya lubię jeszcze Gjacza, Luizę, Monię, Vanessę i Martynę (te dwie ostatnie to już właściwie poza internetem).

@MajaF1 i @Karynka2_0 piszesz o tym co internauci pisali, a ja o wiedzy produkcji. Pamiętaj że produkcja wie więcej niż my - oni
@kipman1: zgadzam się, że jest to oszustwo. Ale tak naprawdę nawet nie wiem czy to rzeczywiście „wiedza produkcji”. Nie zrozum mnie źle ale wiem o Tobie tylko tyle co sam tutaj napiszesz, nie wiem też dla kogo tak naprawdę pracujesz i nie mam w nawyku brać coś za pewnik tylko dlatego, bo ktoś tak stwierdzi i już :) Nawet nie wiemy co to za potencjalny facet. U Sary było wiadomo. I
@Karynka2_0: jasne, jednak wielu leaków przykładowo listy uczestników nowego sezonu na chodniku nie znalazłem, a wiele rzeczy odnośnie różnych uczestników z poprzednich sezonów się sprawdzało, a szklanej kuli nie posiadam. Jakiś też jest powód dla którego nie upubliczniam ig faceta Julii - chłopak nie chce fejmu, zatem niech zostanie osobą prywatną. Ja już zweryfikowałem pewne rzeczy i mam swoje zdanie... Peace&Love