Wpis z mikrobloga

#ps5 #gry #ps4
Warto zagrać w The Sinking City w wersji na PS5? Ostatnio drugi raz przeszedłem Disco Elysium i mam taką grową pustkę. Mam teraz faze na bycie detektywem, a widzę,. że zatopione miasto jest na fajnej promocji. Brać czy nie brać? Oto jest pytanie...
  • 11
  • Odpowiedz
@JNaGGyBaNg: nie grałem w L.A Noire, z tego co pamiętam w Sinking jakieś rozmówki są, ale głownie z postaciami, które wprowadzają coś do fabuły. Na plus dla tej gry to na pewno niesamowity klimat.
  • Odpowiedz
  • 0
@Duszeczek: Nie spodziewałem się takiego pytania, ale już tłumaczę xD. Nie chodzi nawet o to, że ludzie kogoś bronili. Chodziło głównie o to, że ElPrimo zgrywał gita na wolności, który chce każdemu #!$%@?ć - dosłownie. Tagowicze podłapali temat i zaczęli robić sobie beke, wyzywać go na solówki itp. Nie ma w tym żadnej większej filozofii, zwykłe śmieszki.
  • Odpowiedz
@JNaGGyBaNg: Zagraj ziomuś w Outer Wilds, tam jesteś jakby detektyw w kosmosie, co odkrywa co się stało z zaginioną cywilizacją i dalczego wszyscy utknęli w pętli czasowe. Do tego gra ma zajebiste DLC i polecam je kupić.
  • Odpowiedz
@JNaGGyBaNg: Nie wiem, czy już kupiłeś, ale to gra warta polecenia. Z czasem wpada w schematyczność i strzelanie jest kiepskie, ale akurat strzelanie nie jest w tej grze najważniejsze. Fajny jest to, że gra nie trzyma aż tak bardzo za rączkę i np. jak dostaniesz informację z jakimś adresem, to sama tego na mapie nie oznaczy, tylko musisz wyciągnąć mapę i poszukać gdzie iść.
  • Odpowiedz