Wpis z mikrobloga

Bo sie nie nadaja do walki bezposredniej.


@pieczony_szczur_z_ogniska: jak się nie nadają, wytłumacz mi to?
Co sprawia, że ktoś się nadaje do walki, a ktoś inny się nie nadaje?
50 kg 18 latek nadaje się na wojnę bardziej, niż 80 kilogramowa 30 letnia kobieta?
Może psychicznie się nie nadają?
Jakoś kobiety w Izraelu nadają się do zasadniczej służby.
U nas w wojsku w jednostkach pierwszoliniowych też służą kobiety, zresztą jak w
  • Odpowiedz
Porozmawiaj z jakimkolwiek zolnierzem i spytaj sie go czy uwaza ze kobiety powinny walczyc na pierwszej linii czy tez lepiej sprawdzilyby sie na tylach.


@pieczony_szczur_z_ogniska: Porozmawiaj z jakimkolwiek pracownikiem fabryki/przemysłowym, czy chce pracować z kobietami. Oni ci też podadzą pełno argumentów dlaczego kobiety nie nadają się do tej pracy, a jakoś od lat ją wykonują.
Mamy ograniczone zasoby ludzkie i w przypadku wojny nie możemy wybrzydzać.
Mamy kobiety w wojsku mamy,
  • Odpowiedz
Ironia jak wszedł ten coffin dance mnie dobiła. #!$%@?ć te śmieci u władzy i wszystkich cuckoldów i trepów co to popierają, na to pozwalają czy do tego zmuszają innych. Wojny to się powinno toczyć przeciwko takim.
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska:

Bo sie nie nadaja do walki bezposredniej.


Zawsze mnie śmieszy jak łatwo jest ten argument rozłożyć na kawałki i obrócić w pył. Z 3 powodów chyba.

Po pierwsze, jeżeli to nawet jest prawda, to w takim razie mężczyźni, którzy są niejako poświęcani dla dobra "ogółu" (co jest w ogóle absurdalnym konceptem, poświęcanie swojego życia dla samego siebie), to w takim razie powinny im, o ile przeżyją, przysługiwać jakieś specjalne przywileje.
  • Odpowiedz
  • 2
@PozdroPocwicz znam przypadek laski z UA. 24 lata, jej mąż został powołany. Ona tutaj trenerka fitness, informacja o mężu usunięta z profili z tego co mogłem usłyszeć to już spala z kilkoma innymi instruktorami (w tym jednym z UA xD). Nie wiem kto normalny szuka w ich materiału na żonę
  • Odpowiedz
@inshallah:

Jakoś kobiety w Izraelu nadają się do zasadniczej służby.


Tymczasem żydówy dostają ciepłe posadki na bazach w Tel-Awiwie 500 metrów od domu, a żydo-przegrywów #!$%@?ą do Hebronu xD
  • Odpowiedz