Wpis z mikrobloga

#monitoring #kamery
Hej szukam jakiejś kamery zewnętrznej wifi zasięg mam dobry ale ważne żeby kamerka też pod tym względem była ok. Kamerka do powieszenia na elewacji pytanie jeszcze jak rozwiązać zasilanie? tam tylko dostęp do prądy 230v (jakiś zasilacz ale jak go schować?). Kamerka do podglądu przez internet plus nagrania na kartę SD.
  • 22
  • 0
@dktr dzięki ale za bardzo nie chce mi się wiercić w nowej elewacji i ciągnąć kabel przez pół domu. Generalnie ma to jakoś działać i tyle.
@Nskostek: W bramce masz miejsce na kartę sd, więc samo zabranie kamery przez złodzieja nie pozbawi Cię nagrań. Druga sprawa - ta brama robi za jakby drugi wifi. To ona łączy się do wifi (zajmując mu jedno pasmo) a do tej bramy kamerki (ja sam mam 3).
Nie musisz ściągać kamer, wystarczy podłączyć powerbanka. Ale serio one długo trzymają. Zresztą obejrzyj sobie jakieś filmy na youtube
  • 0
@kuroszczur czyli bramkę łącze ze swoją wifi a kamerę z bramką? i ile bateria starcza bo na allegro piszą że 5 dni a to tak średnio drabina in3metry w góre( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Nskostek: Mam je od 3ech tygodni. Póki co nie ma potrzeby ładowania. Ja pewnie ściągnę i naładuję, Najgorzej to było je ustawić, bo czujnik ruchu łapie od ośmiu metrów, to i sama ich konstrukcja nie przewiduje obracania/przekręcania o 180 stopni. Pokaż (narysuj) mniej więcej jaki masz dom w rzucie i co chcesz monitorować, a ja podpowiem, czy to ma sens