Wpis z mikrobloga

jaka akcja wogole z tymi typami co ostatnio sie #!$%@? w zółtym renault rs z wypozyczalni.
obczaj to sobie i pomysl ze to ty jestes. xD
niecaly miesiac temu syn celebrytki sie #!$%@? żółtą renówką, marką kojarzoną że dla dziadków , ale te konkretne renault jest sportowe RS, co robisz po niecałym miesiacu wynajmujesz sobie takie samo i też ŻÓŁTE xD i co ? #!$%@? sie i zdychasz xD ja tu widze jakies #!$%@? nasladownictwo xD chociaz podejrzewam ze ten banan nie miał zamiaru się zabić to śmieszna ironia losu mu wyszła aż nie zdzierżę tego xD sam fakt umrzeć w wypadku jak sam sie #!$%@? na pustej drodze i jeszcze zabijasz kolegów jest dla mnie w #!$%@? wstydliwy.. ale dodając do tego chęć naśladownictwa jakiegoś banana perettiego i że idąc w jego ślady jedziesz tym samym samochodem, tym samym samochodem tak samo #!$%@? i zdychasz to już w #!$%@? mocne xDD tak zdechnąć to wstyd w #!$%@?. bo sam fakt to jechac rozwalił się umarł, no trudno, ale do tego dochodzi jeszcze naśladownictwo, pomyśl co ten typ musiał mieć w głowie jak usłyszał o perettim pomyslal "hehe megenką się zabił ja bym tak nie zrobił " po czym wynajmuje identyczny samochód, nawet w tym samym kolorze i pokazuje kolegom jaki z niego lepszy kierowiec od perettiego po czym sam sie #!$%@? i zdycha xD wstyd w #!$%@?...
  • 10
@Malinowy___Nos: po prostu nie moge zdzierżyć tego poczucia wstydu jakby ja sam cos takiego #!$%@?ł, bo jak mowie wypadki sie zdarzają, #!$%@? zginiesz dobra nie ma tematu.. ale typ widząc wypadek perettiego poszedł do wypozyczalni i wypozyczyl kropka w kropke identyczny samochod i tez zdech w nim , to mi muzg #!$%@?ło xD jak wstyd w #!$%@?...
@Malinowy___Nos: i przypadek ze z tych wszystkich zółtych tylko dwa to megane rs i tylko dwa z nich dachowały? xD juz powiedzialem co swoje wstyd w #!$%@? tak umrzec.. zrobil by to oryginalnie w innym samochodzie w inny sposob a nie ten sam samochod ten sam kolor, i to samo dachowanie, nawet w momencie smierci nie byl oryginalny tylko byl nasladowcą celebryty, wstyd w #!$%@? dla typa.. aż mi go szkoda
@IceGuy: tego nie powiedzialem, nazwalem to tylko smieszna ironia losu, nie umiesz czytac ze zrozumieniem ? smieszna ironia losu wyszla i stad wstyyyd w chuuuuj dla typa, aż mi go szkoda teraz jak sobie o tym mysle..