Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Mam nadzieję, że wszystkim, którym przez chwilę serduszka drgnęły na widok uczuciowego misia Wentylisia, już przeszło. Po poniższym filmie widać jak na dłoni, że typ jest zwykłym chamem i prostakiem, który nic nie rozumie. Jeśli Julka faktycznie była w związku obmacując się z oblechem przed kamerami, to słabe, ale miała pełne prawo rzucić kulą i rzucić Grzesiulę po tym, co prezentował przez cały czas trwania programu. Dobrze, że nie zakochała się w tym klaunie bez honoru.
  • 7
  • Odpowiedz
@heheszka2 jak dla mnie to że oni w ogóle wygrali ten program to sygnał żeby przestać to oglądać bo patologia straszna się z tego zrobiła, to że takie osoby wygrały All Stars sporo świadczy w jakim kierunku zmierza ten program. Tylko Wykopu będzie szkoda.
  • Odpowiedz
@Lolek1011: zgadzam się z Tobą w 100% On żałosny cham bez honoru szukający atencji za wszelką cenę. Ona rozwiązła kretynka bez hamulców moralnych odda się każdemu, byleby kasa się zgadzała ()
  • Odpowiedz
@Wojko lepiej bym nie ujęła ich charakterystyk! ja też oglądam głównie dla wykopu, AS obejrzałam może z połowę sezonu, już ten format zmęczył trochę a aktualnie czuje się zniesmaczona max..
  • Odpowiedz