Wpis z mikrobloga

@Reichsmarschall: u mnie stoi taki znak i rowerzyści go totalnie ignorują. jak zrobiłem sobie małą "kampanię" i zatrzymywałem każdego kmiota, który jechał pod prąd i kazałem mu #!$%@?ć, to się niby poprawiło. NIBY. wytłumaczyłem im, że jadą pod prąd i żeby patrzyli na ten znak, bo jest zakręt i łatwo można potrącić takiego jegomościa.

co zaczęli robić?

manjan - @Reichsmarschall: u mnie stoi taki znak i rowerzyści go totalnie ignorują. j...

źródło: 63c7a5d5a86cc_o_original

Pobierz
  • Odpowiedz
@wakxam: kiedyś jak wracałem z uczelni rowerem to koleś na rowerze przede mną przejechał przez skrzyżowanie równorzędne bez trzymanki patrząc się w telefon XD aż myślałem, że mi się przywidziało
  • Odpowiedz
u mnie stoi taki znak i rowerzyści go totalnie ignorują. jak zrobiłem sobie małą "kampanię" i zatrzymywałem każdego kmiota, który jechał pod prąd i kazałem mu #!$%@?ć,


@manjan: Ja tam bym jechał, jestem mieszkańcem, więc kazałbym ci #!$%@?ć. Wygląda jakby znak dotyczył jedynie bezdomnych. Gdyby jeszcze dopisali, że zakaz nie dotyczy mieszkańców danej ulicy, to miałoby jakiś sens, natomiast jak widać nie dotyczy dowolnych mieszkańców, czyli 99.9% społeczeństwa w tym
  • Odpowiedz
@niki_niki: przepraszam, nie dotyczy służb komunalnych. nie ma dopisku "mieszkańców". i tak, ja wszystkich rowerzystów, którzy jadą pod prąd, przepędzam.

zresztą, mieszkańcy mojej ulicy się wszyscy #!$%@?ą na tych rowerzystów i nie jestem jedyny, który ich przepędza. nie umiesz jeździć, won, już kilka dzieci zostało przez takich dzbanów potrąconych.
  • Odpowiedz
nie ma dopisku "mieszkańców".


@manjan: Ślepy jesteś? Na zięciu które wkleiłeś jest "Nie dotyczy mieszkańców".

nie umiesz jeździć, won,

Nie znasz przepisów, to sklej co trzeba, bo niepotrzebnie się napinasz i
niki_niki - > nie ma dopisku "mieszkańców".

@manjan: Ślepy jesteś? Na zięciu które w...

źródło: abc

Pobierz
  • Odpowiedz
@niki_niki: wkleiłem zdjęcie z tym napisem bo byłem śpiący i było już późno, u mnie jest po prostu nie dotyczy służb komunalnych.

ale nawet jeśli ten napis o mieszkańcach by był, to przepędzam, nie kieruję ruchem tylko jadę i nie będę się cofał jeśli ja jadę prawidłowo a ktoś nie. nie muszę nic robić, ulica jest tak wąska, że nie da się przecisnąć, a za mną jest szlaban, który się
  • Odpowiedz