Wpis z mikrobloga

  • 120
@MePix prawie godzina i nikt z neuropy nie wrzucił jeszcze "badania" gdzie typ zebrał w kupę różne zaburzenia płci jakie nauka udokumentowała i nazwał je nowymi płciami i ma to być dowodem na naukowe podstawy szabanastu płci.
  • Odpowiedz
@CheSlaw: ktoś mi napisał ostatnio na reddicie, że mężczyzna po zmianie płci jest słabszy niż przeciętna kobieta, bez względu na budowę kośćca i mięśni, dlatego transy mogą startować w sportach kobiecych. Dramat jak ludzie negują naukę.
  • Odpowiedz
  • 10
@harrame wielcy myśliciele, wymyślili sobie na choroby psychiczne i urojenia słowo gender i nazywają to nauką waflując się do swojego wielkiego oświecenia i traktują protekcjinalnie ludzi którzy nie chcą brać udziału w ich clown wordzie xD
  • Odpowiedz
matematyka wyższa: pierwiastki z liczb ujemnych - liczby urojone

biologia lgbt: płcie urojone xD

ten mem to piękne samozaoranie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@SpasticInk: Bo ja wiem, czy zaoranie? Liczby urojone są tak samo prawdziwe jak to, że sex to nie gender, ale jak widać, wystarczy nieoczywista nazwa, żeby włączał się "chłopski rozum", analogicznie jak w przypadku "płci".
  • Odpowiedz
@harrame: Niby tak. Problem jest taki że najpierw lewica mozolnie tłumaczyła że gender a płeć to dwie różne rzeczy.

Ale jak przychodzi co do czego to sami używają tych pojęć zamiennie - jak im wygodnie.

Np patrz -problem osób trans biorących udział w zawodach sportowych.

Czy podział na ligi męskie i damskie jest według kryterium tożsamości płciowego czy jednak różnic biologicznych?
  • Odpowiedz
@MePix: W takim razie jak leczyć osoby z dysforią płciową, które odczuwają cierpienie psychiczne przez niezgodność płci przypisanej do ich tożsamości płciowej? Negujemy ich chorobę, uznajemy za dziwaków czy razimy prądem jak kiedyś homoseksualistów?
  • Odpowiedz
@MePix: Ziomeczku, przecież to co wrzuciłeś to nie są definicje płci tylko męskie i żeńskie organy rozrodcze. Piszesz, że "lewaki" oburzone, ale to Ty wrzucasz propagandowego mema, bo tak Cię boli, że świat nie jest zawsze czarno-biały. Nie bój się, Twoja męskość nie jest zagrożona. Nikt Cię nie przerobi na babę.

A teraz jeszcze pytanie do rozmyślania. Czy mężczyzna, który rodzi się bez swoich organów rozrodczych lub traci je w
  • Odpowiedz