Wpis z mikrobloga

#zdrowie #medycyna #pytanie #cukrzyca(?)

Zjadłem spore śniadanie, szakszuke i parówki, 2 kroki chleba.
Wypiłem kawę i yerbe.
Po czym poszedłem na rower i po 15 minutach jazdy poczułem nagle straszne poczucie głodu i takie zmęczenie zawroty.
Az mnie zmusilo do pójścia do sklepu po jakieś słodycze.

Co to może być?
To może być przez ten skwar? Czy coś innego?

Dziwne to poczucie głodu skoro zjadłem n spore śniadanie..
Czy to jakiś stan przedcukrzycowy? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@zerrg1234 @mcelo49

Czytam w necie że to może coś w stylu Hipoglikemia reaktywna, i może być objawem wczesnej cukrzycy, lecz nie musi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Musiałbym mieć teraz w tym przypadku glukometr żeby sprawdzić czy cukier mwm poniżej normy.. A nie mwm
  • Odpowiedz
@strike_lucky: Możliwe że duży skok cukru po śniadaniu. Jak dla mnie po 1,5 h i jakimś tam wysiłku to normalne że odczujesz lekki głód, zwłaszcza że spożyłeś kofeinę. Jakie to było uczucie? Osłabłeś? Ssało cię w żołądku?
  • Odpowiedz
  • 0
@mcelo49 znaczy ogólem do skierował mi ten gorąc ogólem, jeździłem trochę tsk mocniej i po ok 20 minutach jazdy nagle w jednej chwili mnie osłabiło i jedynie o czym zacząłem myśleć by znaleźć najbliższą żabkę by coś zjeść i wypić (ochota na piwo)

Wczoraj wieczorem jak było chłodniej bez problemu jeździłem ponad godzinę na rowerze i przez kolejne 2h od roweru nie byłem jakoś głodny
  • Odpowiedz
@strike_lucky: może po prostu zasłabłeś od wysiłku i słońca, w tych dniach faktycznie bywa ono uciążliwe. że chciało ci się pić to normalne, ale gdyby coś takiego się powtórzyło to możnaby się zacząć martwić
  • Odpowiedz