Wpis z mikrobloga

Czemu polyphony stało się w tej części takie antykonsumenckie? od miliona utrudnień w interfejsie, ładne intro którego nie można skipować, całe to gówno i... Nie da isę grać sensownie na splitscreenie. Po prostu gracz 2 nie ma żadnych możliwości do zmiany swojego profilu i ma powłączanę wszystkie asysty i nie może tego w ogóle zmienić. Z tego co wiem to ten problem istnieje od roku i nadal nikt się nie zainteresował możliwością zmiany ustawień dla gracza 2 na splitscreenie, to jakaś #!$%@? patologia. Nawet jak P2 sobie odpali na swoim profilu gt7, odczeka to intro i przestawi wszystko pod siebie, to jako P2 będzie miał i tak podstawowe ustawienia.
#granturismo #granturismo7
  • 4
  • Odpowiedz
nie od roku Panie, tylko od zawsze xDDDD tzn tak mi się pamięta, ale to było 1,5 roku temu ( ͡º ͜ʖ͡º) mnie osobiście gt7 znudziło się, aż wczoraj wyjąłem ps2, Gran Turismo 4 płytka wjechała i w ogóle inny klimacik :) jeszcze przelotkę odkopię do mojej t300, emulacja jako Logitech DFGT, wrzucę remastera w emulatorze i popykam z kuzynem na split ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz