Wpis z mikrobloga

Hej wszystkim.
Zastanawiam się nad kupnem klimatyzacji w tauronie (mają opcję klimy + montaż na raty).
Ja chciałbym grzać klimatyzacją (prąd z fotowoltaiki - rozliczanie na starych lepszych zasadach). Jednak zastanawiam się czy w chwili kupna klimatyzacji w tauronie, nie zostanę przeniesiony do nowego rozliczania (net-biling), lub czegoś na tej zasadzie (czytaj zyskam na kupnie klimatyzacji, ale stracę na rozliczeniu lub dadzą mi inną taryfę prądu). Jak sprawdzić czy oferta sprzedaży klimatyzacji od taurona nie ma ukrytych chwytów odnośnie prądu i fotowoltaiki?
Ich regulaminy są zbyt zawiłe żeby to zrozumieć
Ma ktoś z was może fotowoltaike i zakładał dodatkowo klimatyzacje od taurona?

#klimatyzacja #klima #prad #tauron #fotowoltaika #polska #prawo #taryfa #rachunki
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@robertx szukam klimatyzacji na raty a tauron daje taką możliwość. Media expert też ale ten sklep nie ma klimatyzacji której szukam (słabe urządzenia). W mojej okolicy nie spotkałem firmy która daje klimatyzację i montaż na raty (szczególnie raty 0%), większość firm sprzedaje klimy za gotowke, stąd pomysł na klimatyzację w Tauronie, ale obawiam się by nie wyjść z na tym gorzej niz mam obecnie.
  • Odpowiedz
@piszmaile umowę na prąd masz podpisaną z Tauron dystrybucja, a umowę na montaż klimy podpiszesz z jakąś inną spółką Tauron. Na 99,9% nie zmienią Ci umowy na net-billing.
  • Odpowiedz