Wpis z mikrobloga

gdzie osoby, które Ciebie dodały same by na Twoją czarną grupę lądowały


@KollA: Nie planujemy wprowadzać takiej funkcjonalności. Czarne listy nie są jawne, a to, że sam zostałeś dodany na czarną listę, nie oznacza automatycznie, że nie chcesz śledzić osoby, która Cię zablokowała. Z pewnością będziemy wprowadzać zmiany w czarnych listach, aczkolwiek celem jest uproszczanie, nie komplikowanie funkcjonalności :-)
@wykop: Trochę bełkot moderacji. Po co są niejawne, czemu to ma służyć? Jest realny problem, że jak chcesz komuś odpowiedzieć, to dopiero po wpisaniu tekstu, dostajesz informację, że nie możesz.
To co niedawno proponowałem, pozornie jest skomplikowane, a celem jest bardziej przejrzyste użytkowanie wykop.pl. Także kategoryzowanie, czyli poziomy czarnej pozwoliłyby na przywracanie z czasem osób, mniej zaciemnionych.
Ja osobiście chciałbym mieć taką grupę w czarnej, gdzie byłyby wszystkie osoby, które mnie
@Kaloryfere: We wpisach osób nie ma możliwości, czyli on mnie zczarnolistował, a ja go nie i już nie napiszę u niego, przy czym o tym dowiem się dopiero jak będę próbował wysłać już napisany tekst. Jest możliwość odblokowania tego przez taką osobę, ale musi to mieć w ustawieniach: Tworzenie treści > Pozwalaj osobom z czarnej (...), ja mam to odblokowane, ale sporo osób blokuje za odmienne zdanie w jakieś sprawie (np.